Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy hosszu idő...

Létezik, hogy hosszu idő elteltével a teszten halvny második vonal megjelenik? vagy reménykedhetek, hogy végre babás lettem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!Nekem is így volt..először egy csík jelent meg,majd kb. 5perc múlva egy nagyon halovány második csík is kirajzolódott mellé..Most 5 hónapos terhes vagyok!:)

Remélem neked is szerencséd lesz!

2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos időn túl már nem érvényes. Nekem is mindig 15-30-60 perc után, attól függ, milyen teszt volt, előbújt egy halvány 2. vonal, de az csak a pozitív csík helye. sosem voltam terhes ekkor. 2-szer azonban igen, akkor vagy 30 mp-en belül, vagy 1 percen belül kirajzolódott egy jól látható, színes tesztcsík.

39 hetes kismama

2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ha hosszú idő telt el akkor az már nem pontos mert kiszáradt a teszt.Ha valaki állapotos akkor,ha halványan is de pár perc múlva látszik a csík.
2010. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bele van írva a tesztekbe,hogy mennyi idő múltán kell megnézni az eredményt,ha később nézed nem biztos,hogy valós eredményt mutat.Nekem azonnal 2 csík jelent meg amikor terhes lettem a kisfiammal.Szurkolok neked!
2010. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen teszt és mennyi idő telt el?
2010. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen a teszt,mindegyiknél ha max. 10-15 perc elteltével megjelenik,(még ha halványan is) a tesztcsík,akkor az egyértelműen pozitív. Ha ez időn túl jelenik meg,akkor az nem érvényes.

Nálunk a 10. percben jelent meg a tesztcsík,ami annyira halvány volt,hogy a párom bizton kijelentette,hogy negatív,de én láttam. :)

Ha nem jön meg,akkor pár nap múlva ismételd meg a tesztet!

Sok sikert!:)

2010. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel is teszteltem az előirtak szerint, és halványan de ott a második csik. Ez most akkor jó?
2010. máj. 26. 07:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az a hosszú idő? Képet nem tudsz feltenni? Én drukkolok nagyon... Milyen teszt volt egészen pontosan? hátha okosabbat tudok mondani...
2010. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tegnapi pregnasens teszt volt és kb 1 óra mulva pillantottam rá. A ma reggeli medilab volt és ezt már az előirások szerint csináltam. Hallványan de láthatoan ott volt a második csík.
2010. máj. 26. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez már tuti baba!Gratulálok!
2010. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!