Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen egyre kevesebb tünet?

9 hetesen egyre kevesebb tünet?

Figyelt kérdés
Hétfőn az uh-n minden tökéletes volt. Azóta viszont megszűnt az álomkór, a mellem egyre kevésbé fáj. A reggeli hányás megmaradt. Nagyon aggódok. Van rá okom?
2017. aug. 30. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aggodalomra semmi ok, nekem a 11. héten szűntek meg, végig problémamentes volt a terhesség. Ha a hányásod is elmúlik, akkor kezdődik a jóvilág :)
2017. aug. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 9 hetes vagyok.Az 5.-6. héten volt egy kis émelygés,mellfeszülés,picit több alvás igényem.Azóta megszűnt fokozatosan minden tünetem.Én jövő héten megyek ismét orvoshoz remélem minden rendben lesz.

Első terhességemnél is ugyan ennyire jól voltam.Szerintem ne aggódj!

2017. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már volt vetélésem s nagyon aggódok. Belehalok ha baj lesz
2017. aug. 30. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell rosszul lenni. Két lányom van egyetlen egyszer sem hánytam egyikükkel sem. Pici hányinger volt néha meg szagundor. Most 7 hetes vagyok a 3.-al. Semmi bajom csak a cicim feszül kicsit. 😉 Nem lesz semmi baj. Jó a gyomrod.
2017. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem mindharom terhessegnel megszuntek a tunetek mar a 8.hetre es semmi gond nem volt. Ezen kivul vetelesem is volt, de ott egyaltalan nem is voltak tunetek, tehat nem volt, ami megszunjon.
2017. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cicuka12 válasza:
10hetes vagyok.Én is kérdezhetek valamit? (bocsi..csak már kiirtam a kérdésemet és azóta sem kaptam választ :()
2017. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cicuka12 válasza:
???
2017. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!