Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.6 hetes vagyok, az első...

Kb.6 hetes vagyok, az első nemvárt óta mióta kiderült a baba most, kb. pont ma kéne hogy megjöjjön. És ma volt is egy véres foltom és egy ennél kevesebb barna pecsételésem pisi közben. Hasonló tünet valakinél?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, hogy feküdjek és nyugodjak meg, mert ez előfordul, ha nem múlik el 2 napon belül, keressem fel, de engem azért nyugtalanit.
2008. dec. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt. azon a napon, amikor meg kellett volna jönnie. Még 2 hónaposan is. Pihenj, ne erőltesd magad! És tényleg, ha erősödik, vagy nem szűnik, menj vissza dokhoz. Gyógyszerrel rendbe tudja hozni.
2008. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, meg is vizsgált a doki. akkor meg csak igaza van. Vérzés ilyenkor gyakran elő szokott fordulni, amikor amúgy is meg kellene jönnie. Nekem vérzésem nem szokott lenni, de a mindjárt megjön érzés olyankor megvan. Akkor menj rögtön orvoshoz, ha görcsölsz is, vagy erősödik. Mindenesetre nyugodj meg, mert azzal ártasz a legtöbbet, ha idegeskedsz. (esetleg írasd fel a dokival a duphastont, vagy utrogestant)
2008. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerencsére azóta semmi, csak ma reggel egy-egy alig észrevehető barna pötty a tisztaságin. Fekszek és pihenek, és most mindent a párom csinál helyettem mert nagyon félt. :) Most úgy érzem magam, mint egy királynő! :)
2008. dec. 31. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!