Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét antibiotikum után...

Egy hét antibiotikum után viszketés és folyás, menjek orvoshoz vagy elég ha veszek valamit a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Vasárnap lett vége az antibiotikum kúrának és tegnap elkezdtem eléggé viszketni, ma pedig erősebb folyásom van. Azt olvastam, hogy az antibiotikum okozhatja ezt. Nem büdös és túrós, de több, mint eddig. 2 hét múlva kell mennem a nőgyógyászomhoz. Elég lehet, ha veszek valami vény nélküli dolgot a gyógyszertárban, esetleg elmúlik magától vagy el kellene mennem az orvosomhoz?

32 hkm


2017. aug. 30. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy gomba. Nekem canesten kombit javasolt rá anno az orvosom.

De a legjobb, ha felhívod a dokit.

2017. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod. Én vàrandósan nem kockàztatnék vény nélküli vagy hat vagy nem dolgokkal. Egy felszàlló probléma pedig akàr koraszüléshez is vezethet.
2017. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!