Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatosan 1 héttel kissebb...

Folyamatosan 1 héttel kissebb méreteket mérnek ultrahangon. Volt valaki így?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 8,5 vagy 9 hetesnek kellene lennünk,Ultrahang szerint viszon 7hét és 4napos.(szabályos perzsák,szívműködés Van)

Most mértek 13mm-t.

Akinél ilyen előfordult,ott minden rendben volt?

(Ciklusaim 30/31 naposak)


2017. aug. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Èn németországban szültem és egy sokkal jobb rendszer szerint nézik a magzatot.

Itt beütik a gépbe az utolsó mensit és gép a mérések közben megmondja, hogy a méretek az x hétnek megfelelöek-e. Ez azért is fontos, mert ha a magzat mindig kicsi de a hétnek még megfelelö, akkor max egy kisebb baba születik. De ha hirtelen lesz kisebb vagy hirtelen nagyobb akkor esetleges probléma lehet.

2017. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem így volt kb. a 18.- 20.hétig. 4200 grammos babám született 39+5-re.
2017. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első ultrahangra mensi szerint 7 hetesen mentem,ott csak 6 hetesnek mérték,már volt szívműködése. Végig tartotta azt az egy hét eltérést,most 4 hónapos kislány 😊 Valószínűleg nem félidőben fogant,csak később.
2017. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is ez volt. De én biztosan tudtam, hogy később volt peteérésem, nem a 14. napon. Több, mint egy héttel később.

Ehhez képest a mérete stimmelt.

2017. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó mensid?

Nekem 31 napos volt egy ciklus általában és 18. napon volt ovum. Valószínű neked is hasonló az ok, amiért nem egyeznek az adatok.


Ha van szívhang, akkor nem kell amúgy aggódnod, csak később fogant.

2017. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is később fogant a babám, 27 hetes vagyok, folyamatos 1 hét eltérés van a menzeszemhez képest. :)
2017. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hossza végig kisebb volt, a súlye meg nagyobb 1 héttel, de összességében mindent összevetve 1 héttel volt kisebb. 40+5- re született tökéletes méretekkel:).
2017. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!