Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok....

39 hetes terhes vagyok. Megvettünk már mindent de pelenkából milyet vegyünk? Melyik legjobb?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást ajánl. Nekünk a pampers vált be.
2017. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legjobb. Csak adott gyerekre legjobb, de az is változhat.

Nekünk egyszer a babylove, másszor a libero volt a "legjobb", ahogy hízott, nyúlt, változott az alakja.

2017. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a pampers, de jó a dm-es babylove is, ha kicsi a baba, akkor jó ha veszel 2,5 kg-s gyereknek valót, lányom 1 hónapig ezt használta.
2017. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másra esküszik, és bizony előfordul, hogy nem is a szülő választ, hanem a baba bőre. Van baba, akinek a popója csak ezt bírja, másiknak meg csak azt, és van olyan is, akinek mindegy milyen pelusban van. Mi is Pamperst használunk első perctől, de ismerek babát, akinek pöttyös lett a popsija tőle, ők Liberóra váltottak, azóta semmi baja.
2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Mi pampers használtunk először elég sokáig, aztán most már váltottunk a babylove-ra, ez is nagyon jó, csak olcsóbb.
2017. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a Babylove-ra (DM-es) esküszöm, de kicsi méretben drága, mert nincs Jumbo pack. Ikreket várok, 1-es és 2-es zöld Pamperssel készülök, úgy saccolom, legalább egy hónapig elég lesz az 1-es. Olyan akciókat fogtam ki, hogy 41 Ft-ra jött ki darabjuk, ez diszont pelenka árszint, az összes többi 1-es pelus (Libero, Happy, Babylove) jóval drágább (44-46 Ft) volt.
2017. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd meglátjátok, nektek mi válik be. Nekünk Libero, mert a Pempers nem votl jó választás. De látod, más meg elégedett vele.

Elsőre kisebb kiszereléseket vegyetek, aztán majd meglátjátok, melyik a tuti.

2017. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fiamnál 10 éve a Pampers vált be,most viszont a kislánynál a Liberó.sokat bír és általában még olcsóbb is mint az elsőnek említett (mindig a Rossmanban veszem,ott a legolcsóbb,sokszor akciós,ma pl egy ezressel olcsóbban vettem ott,mintha az Auchanban vettem volna).Egyet értek azokkal,akik azt írták,hogy a babától (is) függ.A lányzónak mindig kifolyt a pisi a pampersből,aztán még a sárga lidl-st próbáltuk,tiszta kiütés lett tőle.

Bocsi hogy hosszú lett 😉

2017. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es méretből a DM-es Babylove, a kórházba is azt vittem. 2-esből Pampers Premium Care,most 3-asból a Pampers Active Baby-t használjuk,de gondolkodom a váltáson,mostanában elég gyakori a kakibaleset.
2017. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokan dicsérik mostanában az Emagon kapható Pufies nevű márkát.
2017. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!