Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ikerekkel vagy terhes,...

Ha ikerekkel vagy terhes, feltétlenül erősebbek a kezdeti tünetek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, akinek csak a mellei voltak picit érzékenyebbek, néha enyhe émelygés- hányás nélkül, kicsit pattanásosabb bőr, de amúgy semmi egyéb.. 6. héten?

2017. szept. 3. 14:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kislányom született. Jó volt a terhességem, bár mindenki azt kérdezte ikrek- mert akkora volt a hasam, hogy csak na. Nagyon sok volt a magzatvíz, így mikor a kórházban hirtelen elfolyt, konkrétan úgy éreztem, hogy egy olimpiai úszómedencét is meg tudnék tölteni vele. Nem győztem bocsánatot kérni a takarítónőtől. Most is babát várok- bár most még az elején vagyok- és sajnos egy hematóma beárnyékolja a boldogságom. Egyébnként vele is 4 nappal korábban pozitív lett a teszt. Most 7-8 hét között vagyok és elvileg egy babó van bent. Fájnak a melleim de szerencsére nincs hányinger.
2022. jún. 3. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!