Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szájpenész terhesen,?

Szájpenész terhesen,?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre hogy a nyelvemen hátul fehéres lepedék van lekapartam és picit vérzett nem tudom mitől holnap tudok dokihoz menni , 20 hetes terhes vagyok félek hogy baja lesz a babának
2017. szept. 4. 12:06
 1/1 anonim válasza:

Szia! Kezelés nélkül tovább terjedhet az emésztőrendszerre is, és akkor a baba popsija és nemi szerve környékén is megjelenhetnek a fertőzés jelei. Egyébként a szájpenészt a candida nevű gomba elszaporodása okozhatja.

Amennyiben babát vársz és már megszületett, nagyon figyelj oda hogy mit vesz a szájába, nehogy elkapja! Általában babáknál fordul elő, hogy nincs megfelelően sterilizálva a baba játékai, cumija, evőeszközei, ezért érdemes erre figyelni!

Néhány nap, rosszabb esetben néhány hét alatt kezelhető!

Remélem tudtam segíteni Neked!

Mielőbbi jobbulást kívánok! Hozzá teszem, hogy nem orvos vagyok, leendő anyuka én is, és erről a fertőzésről már hallottam, csak azért tudok neked néhány dolgot mondani! :)

Jó egészséget a babához, és sok-sok örömöt kívánok hozzá Nektek! :)

2017. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!