Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mégsem kötelező a 30-32....

Most mégsem kötelező a 30-32. heti ultrahangszűrés?

Figyelt kérdés
Az orvosomnak van engedélye rá, így az előző kettőt is ő csinálta a kórházban, de legutóbb a magánrendelésen 5 hét múlvára hívott vissza, akkor leszek 33 hetes. A rendelőjében levő gép nem alkalmas a nagy vizsgálatokra, ezért kellett eddig azokra a kórházba mennem.

2017. júl. 9. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont uerre a kérdésre akartam választ kapni a napokban. Igaz en előbb megyek vissza de sztem mindegy, h 30-32 vagy 33 ha amugy jol vagy, nem? Az en dokim se csinálja maganban, kérdeztem tole, hogy beutalo vagy valami? (egy hete) es nekem nem adott. Azt mondta siman menjek hozza majd 32.heten ahogy eleve is meg volt beszélve.
2017. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van a gondom, hogy csak magánba kell mennem, ahol finoman szólva is nem alkalmas a gépe a vizsgálatra, tehát a szokásos lemérjük a fejét (mert mást nem lehet vele jól látni!) és megnézi zárt e a méhszáj vizsgálatra kell készülni.
2017. júl. 9. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!