Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes igy terhesen a...

Veszélyes igy terhesen a rákszűrés?

Figyelt kérdés

Nem engedtem levenni. Lehet h hulye vagyok.

De aprilisban halt el a terhessegem. Juniusban újra terhes lettem. 13 hetes vagyok,leakarta venni kontrollhoz a doki a citológiát de kertem h halasszuk szules utanra. Annyit mondott rendben ..kerdeztem baj? Azt mondta ha így akarom jólvan.

Azóta is azon agyalok h lekéne vetetnem megis? Nem lesz végül 4es a terhesseg alatt? De ugy hallottam h terhesen ezzel ritkán műtenek..segítsetek,nem tudok dönteni , az orvos sem sokat segített hiába kerdezgettem..

Veszélyeztetett vagyok, barnáztam 4 hetesen aztán 7 hetesen pár napot


2017. szept. 5. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha veszélyeztett vagy akkor hagyd szülés utánra ... Esetleg megkérdezhetsz még más dokit is hogy helyesen döntöttél e ha már a te dokid annyira nem kommunikativ...


bár szerintem mondta volna, hogy a kórelőzményeid ellenére is javasolná a rákszűrést...

2017. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ő nem az én dokim volt. Maganrendelesre jarok,de szabin van az orvosom es sztkba mentem a genetikai uhra. Azt szerencsere alaposan megcsinalta de nem volt bőbeszédű. A tarkóredőről beszélt h jók a méretek. 1,7mm es ennyi.:/

A sajat orvosomhoz 1 het mulva megyek megkerdezem majd ot is.


Koszonom szepen a válaszod. :)

2017. szept. 5. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy veszélyes lehet. Én is veszélyeztetett terhes vagyok (barnázás miatt), ráadásul még csak 10 hetes, de múlthéten megcsináltattam a rákszűrést, mert már esedékes volt. Az orvos nagyon figyelmes volt, mondta is, hogy óvatosan fogja csinálni, hogy nehogy vérezzek.
2017. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam először nőgyógyásznál, pont esedékes volt az éves rákszűrés is, így megcsinàlta a dokim azt is. Igaz nem volt panaszom, nem barnáztam, és első terhességem. Annyit mondott, hogy utána előfordulhat enyhe vérzés, folyás, de nem kell megijednem mert normális. De végül semmi ilyen nem volt nálam.
2017. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!