Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok 25 hetesen a 4D...

Mit gondoltok 25 hetesen a 4D babamozi megfelelő, es jo időzítés?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, pont jo. 20-30. het kozott ajanlott. Elotte tul kicsi, utana tul nagy a baba hozza.

En 23 hetesen voltam.

2017. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én 33 hetesen voltam, gyonyoruen, tisztan, elethuen latszott a baba mar teljesen kifejlodve :)
2017. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi most vagyunk a 27. héten, épp ma beszéltük, hogy ha 2-3 hétig nem tudjuk beiktatni, akkor már hagyjuk. Szerintem ti pont jó időben vagytok, már babás, de még nagyjából talán belefér a képbe. :)
2017. szept. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
Az baba lesz.
2017. szept. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 24 hetesen voltunk a 3.al,sokkal jobb volt mint az elso kettovel a 30.-33.het kozott valamikor.

Mar akkor sem fert egyben a kepbe,de nem is csak a buksija,vagy csak a fel laba latszott.

Olyan aranyos volt,integetett,latszott ahogy simizi a homlokat,meg like-olt is egyszer :D.sokkal tobbet mozgott mint a nagyobbak kesobbi idopontban.

Jo mozizast ;)

2017. szept. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 25 és 29 hetesen is voltunk, mindkét alkalommal nagyon jó volt :)
2017. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első babával voltunk 23 hetesen, már akkor szépen látszott minden, de belefért a képbe. Utána voltunk 33 hetesen is, akkor már csak a feje fért bele, viszont akkor már nagyon hasonlított arra, ahogy született. :)

Második babával 27 hetesen voltunk.

2017. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 24. héten voltunk, de legközelebb később mennék min. 2 héttel. Mi még akkor nem tudtuk a nemét, ezért siettünk, de alig tudtak róla képet csinálni, és a vonásai sem látszódtak rajta.
2017. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!