Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » G1 intézet 4D babavízió...

G1 intézet 4D babavízió vélemények?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik? Mikor érdemesebb menni szerintetek?

2017. máj. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, mint bármelyik másik uh.

Szerintem nagyon jó, mi azt hiszem a 28. héten voltunk

2017. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp 30. hét előtt menjetek, mert akkor még szépen egyben lehet látni, jobban mozog, van még helye. Később már csak részleteket tudnak megmutatni belőle mert kilóg ugye a képből, na meg nyújtózni sem tud már.. :)


Bocsi, én nem ott voltam - de a legtöbb helyen kivetítik egy nagy monitorra a fekvő kismama és mellette ülő/álló apuka elé. Tehát nem a kis gép monitorját kell néznetek. Általában mindenhol adnak egy ajándék fényképet, de venni is lehet akármennyit a felvételekből. DVD is jár általában.


Javaslom, hogy ha van számítógép zseni a családban, mentsen ki ő képeket a dvd-ről (screenshot vagy bármi) és azt nyomtassátok ki papírra ha kell :D Mi is ezt csináltuk és így nem ment el még 3000,- a fotókra. Amúgy meg nekünk digitálisan kellettek..

2017. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 éve voltunk. Szép a hely, kedves volt a szonográfus. A képet kivetítik egy nagy monitorra. Kb. 20 percig tart a vizsgálat, az elején hagyományos 2d képen nézik a babát, hoyg le tudják mérni, utána átvált 4d-re és lehet mozizni. Közben csinált több képet is. Az egész vizsgálatról kaptunk egy cd-t, meg rajt voltak a képek is. Egy képet ki is nyomtattak. Kaptunk még egy leletet is. Akkor 14 ezer ft volt a vizsgálat ha jól emlékszem, és aki másodszor ment, annak fél áron volt a második vizsgálat. Mi voltunk a 23. héten, akkor nagyon jól látszott a baba, és voltunk a 32. héten is. Az arca akkor is jól látszott, de már látszott hoyg szűkös bent a hely.

Mi nagyon meg voltunk elégedve, főleg hogy amúgy vidéki sztk-ba jártam az egész terhesség alatt, itt teljesen más volt a felszereltség és a hangulat is.

2017. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Biztos nagyon jó élmény lesz majd, már várjuk

2017. máj. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!