Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyit...

Terhesség alatt mennyit hiztál? Elsősorban az első három hónap érdekelne.

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem híztam az első 3 hónapban, 1 kg-t fogytam is. Nem voltam hányós, odafigyeltem, illetve figyelek. Most 23-24. hetes vagyok 1-1,5 kg-nál tartok. Nem eszek kenyeret egyáltalán, nem használok kristálycukrot , helyette steviát. Sok zöldségfélét fogyasztok (nálam ez az életmód), főzelékeket főzök. Azért írtam le, hátha ezzel tudtam segíteni. Én is azt mondom, s nem kritikaként, hogy beszéld meg a kezelőorvosoddal ezt a hízás dolgot, egy kicsit soknak tűnik ennyi súlytöbblet. Sok sikert, boldog babavárást. Ha van időd vagy energiád sétálj nagyokat, sokat segít.
2017. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Első 3 hónapban egy dekát sem híztam, ellenben a hasam nőtt.


Végül 13 kiló plusszal mentem szülni, 4kg volt a baba 10kg plussz maradt rajtam mikor hazamentünk... sok sok víz, 3 héttel szülés után 1 kilóval kevesebb voltam mint terhesség kezdetekor.

2017. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Első 3 hónapban fogytam 5 kilót. Aztán a maradék fél év alatt híztam huszat. Tehát 15 kg-t híztam összesen. 55 kilóval kezdtem, de 150 cm vagyok, így kb 5 kiló túlsúlyom volt.
2017. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
22. hétig -1 kilónál jártam, most 27 vagyok és kb + 4-nél járok.
2017. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!