Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 kismama meddig dolgozhat...

1 kismama meddig dolgozhat konyhán, vendég látásba hotelbe, étterembe?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ameddig bírja.

Én speciel hányok az első trimeszterben egy csomó ételszagtól, nyers húsra a rágondolok, kész vagyok, szóval egy ilyen helyen az elejét biztos nem bírnám, de nem vagyunk egyformák.

Ha Te jól vagy, akkor csináld.

Nekem más fajta munkám van, és úgy érzem, hogy az állóképességem nem annyira jó, tehát a sok járkálást és ácsorgást rosszul bírom, így a 11. héten is fájnak a lábaim sajnos.

Minden a kondíciódon és az egészségi állapotodon múlik, meg persze hogy az orvos mindent rendben találjon.

2016. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, melyik országban. Angliában majdnem a szülésig dolgoznak a nők, köztük a szakács ismerősöm is, aki 1 hónappal a szülés előtt még dolgotott.
2016. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem ország függő.

Ha az angol szakács ismerősödnek vészes terhességi hányása lett volna (csak hogy egy példát mondjak), akkor ős em dolgozott volna.

Talán annyi a különbség, hogy külföldön természetes állapotnak tartják, és nem "szokás" kiíratnia magát táppénzre a kismamának, csak mert mondjuk nincs kedve dolgozni.

Ha az egészségi állapota nem engedi valakinek, akkor nem tud dolgozni.

Gondolom senki nem örülne egy ilyen helyen, ha ott hányna a vendégek között a kismama...

2016. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Magyarországon miért hiszik azt, hogy a terhesség egy betegség??


Nyugat-európában bevett szokás, hogy az utolsó hónapig dolgoznak a nők - általában a szülés időpontja előtti 4-6 hétben már nem, otthon meg már 3 hónaposan hisztiznek, hogy fáj a lábuk és nem tudnak dolgozni...

2016. máj. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi bunkó ember....
2016. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En angliaban elek egy etteremben melozok,23hetes vagyok.

Addig dolgozom ameddig tudok...de tervezem a vegeig...mert ha az utolso 12hetet megnyomom...jo penzt fogok kapni ha a babaval otthon leszek. Azaz a fizum 90%_at 6 hetig. Nem tul sokaig de hat ez ilyen

Utana csokken majd.

2016. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaza van,a negyesnek!
2017. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Amig nem tanul meg helyesen irni.
2017. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó!

*amíg,írni. Neked sem ártana egy két leckét venni.

2017. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
En ekezet nelkuli billentyuzetrol irtam.:)
2017. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!