Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,2...

20 hetes kismama vagyok,2 hete cisztát találtak a babám fejében. Holnap mennem kell genetikai ultrahangra. Írnátok nekem jókat? Nagyon köszi!

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap már nem fogják látni!!!!

Nálunk is láttak cisztát a babánk fejében- azt mondták, hogy sajnos ez utalhat down-kórra is. Szerencsére felszívódott, mire legközelebb uh-ra mentünk, de annyit még nem sírtam, mint azalatt a 2 hét alatt:((

Mint kiderült, nagyon sok magzat fejében van, amikor az agya fejlődik!

Én is 20 hetes voltam pont, amikor kiderült!

Nyugi, NEM LESZ BAJ!

2010. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. máj. 26. 17:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok,de az Én babámnál a szivében találtak egy pici meszesedést.Remélem a köv. Uh-n már nem fog látszódni.Én is sokat sírtam, de utánaolvastam és tuti nem lessz baj.Nyugodj meg Te is.(próbálj)

22hkm

2010. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Te is holnap mész uh.-ra?Majd írd meg,hogy mi volt.Remélem minden ok lesz Nálad is.Majd holnap én is megírom mi volt.Bízom benne,hogy Isten megsegít.
2010. máj. 26. 17:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Remélem:)
2010. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia! az én babám fejében a 17.héten találtak cisztát, de nem is foglalkozott vele a doki, mert semmi más nem utalt arra hogy bármi baja lenne. Azt mondta hogy a legtöbb esetben a 25.hétig felszívódik, és nem okoz semmi bajt, ne is foglalkozzak vele. És fel is szívódott, a 26.héten voltam uh-n és akkor már nyoma sem volt. Van akinél megmarad születésig, de azt mondta a doki hogy pár hónap alatt annak is felszívódik, de az ő praxisában még nem volt olyan hogy ne tűnt volna el magzati korban.
2010. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jaj de jó hírek ezek!Köszönöm.és jó babavárást mindegyikőtöknek!
2010. máj. 26. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi volt a genetikai uh-n?

Ugye minden rendben van, ahogy mondtuk?

2010. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk minden rendben volt az orvosnál!Megnyugtatott,hogy minden rendben,megnézte az összes szervét,mindenhol minden rendben.

Remélem Nálatok is!

17.22-es

2010. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok!De jó,hogy Nálatok minden rendben.Én még nem tudok semmit,mert képzeljétek el,hogy a Bajcsy kórházba szólt a beutalóm,és amikor telefonáltam időpontért jól leszidtak,hogy mit akarok én a genetikán a 21. hetemben,és ne raboljam az idejüket.Így most várom a mai napon a dokim telefonját,aki azt mondta,hogy megkérdezi a Lukács dr.-t az Uzsokiban,hogy megnéz-e valamikor.Amint tudok valamit írok.
2010. máj. 28. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!