Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott méhszájjal lehet...

Nyitott méhszájjal lehet orgazmusom? Nem hüvelyi. Ezt nem kérdeztem meg a dokimtól.

Figyelt kérdés
Ne kövezettek meg a kérdésért. Ha idegesít a kérdésem kérlek menj tovább. Szóval 30 hetes vagyok.27 hetesen derült ki hogy 3111-es a méhszájam. Azóta nincs szex és nem is lesz szülésig+6 hét ugyebár. Zuhanyzok és a fekvést is nagyábból betartom ahogy lehet. De nem tudom,hogy csikló orgazmusom lehet-e?A méh összehuzódásoktól félek. A babáért mindent most ő a legfontosabb.Ha nem lehet ezt sem akkor kibirom valahogy. Kilehet,de jól esne ez az igazság. Volt valaki igy? Köszönöm ha rendes választ adtál. Bár tuti lesz ilyan aki belém köt.
2017. szept. 9. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sajnos az orgazmust úgy ahogy van kerülni kell, ugyanis méhösszehúzódásokat okoz. Amitől pedig akár a szülés is beindulhat.
2017. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hisz az orgazmus méh összhúzódásokat okozhat. Én nem kockáztatnék.
2017. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem maga a szex - mádmint fizikailag - a gond, hanem maga az orgazmus, mert az hasonló méhösszehúzódásokkal jár, mint a szülés kezdete.


De a helyedben legalább is felhívnám az orvosomat, mert ugyan elég valószínü, hogy nem javasolja, de elöfordulhat, hogy nálad valamiért mégsem lenne nagyobb gond belöle.

2017. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos magát az orgazmust is kerülni kell. :-(
2017. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Aranyosak vagytok. Akkor inkább nem kockáztattok. A dokim szabin van. Csak hó végén jön haza. Ennyit kibirok a babámért minthogy miattam baja legyen.
2017. szept. 9. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Ah uez majdnem nekem is, annyi h nekem a belső nem nyitott de 2-essel kezdődött akkor... (mar annyi se)

Nem lehet. :( majd max 37.h utan.. (bar en nem merem most sem)

De akkor is marhara vigyázz nehogy vmit osszeszedj mert nyitott belső mehszajjal meg az is benne van. A legrosszabb ha almodban van orgazmusod, es arra kelsz, es majd osszetojod magad h úristen erre keltem fel.. :s de hat ezvan.. Valamit valamiért kitartás. 39hkm

2017. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugy értem h 2-vel kezd, h 2110 most meg 1110.. Nem ugy h az uccso szam 2es. Mielőtt vki kioszt.


39hkm

2017. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos neked most nagyon nem lehetne orgazmusod.

Nyilván sok idő, de ahogy írtad, a babáért ki fogod bírni. Neki még nagyon nem kéne megszületnie, az orgazmus pedig nagy esélyt jelentene a szülésre. Kitartás!

2017. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!