Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kértétek fel...

Hanyadik héten kértétek fel az orvosotokat, hogy vezesse le a szülést?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, azt mondták, túl korán sem jó, de túl későn sem.
2017. szept. 11. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
24. héten
2017. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Első babámnál 13. héten kérdeztem meg, hogy vállalja-e.

A második és harmadik gyerekkel (ikrek) most vagyok terhes, de már a fogantatásuk előtt megbeszéltük, hogy akármi lesz, azt szeretnénk, ha ő vezetné le a szülést.

2017. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az első gyereknél a 30. hét körül hoztam szóba, a másodiknál már az első alkalomnál megemlítettem neki :)

Amúgy ő a 34.hét előtt nem pecsétel a könyvbe (felírja magának)itt a kórházba nincs koraszülött

2017. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most megyek majd hozzá a 25.héten, akkor már megkérdezem :) koszi Nektek!
2017. szept. 11. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Eleve azért mentem hozzá, hogy ő vezesse le, így nem éreztem szükségét ki is mondani.

Neki is egyértelmű volt.

Szóval 6 hetesen.

2017. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Az első alkalommal mikor nála voltam. 8 hetesen.
2017. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a nőgyógyászom lett a szülész orvosom is így már rögtön az első alkalommal tisztáztuk a dolgot.
2017. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Hát én már hozzá járok ki tudja mióta. Úgyhogy a 16 héten úgy gondoltam le is beszélem vele. Szerintem nincsen túl korai időpont. Jó nyílván ne a 6ik héten. De 12 hét után azért már lehet róla beszélni.

Túl későn vallóban nem szeretik vállalni a kismamákat. Ha megfogadod akkor ő fogja a gondozást is végig vinni.

Boldog babavárást!

2017. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
amikor kiderült a terhesség, akkor mondta, hogy ugye tudom, hogy nem vállal. tudtam már hónapokkal előtte. így nem kértem fel semmikor, csak reménykedtem 8 hónapon át, hogy ott lesz.
2017. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem kértem fel, 7 év hozzá járok, egyértelmű volt, nem is beszéltünk róla. Talán annyit a vége fele, hogy mondta bármikor hívhatom éjjel-nappal, ha úgy érzem. 10 hós Kislány anyukája:).
2017. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!