Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hónapig dolgoztatok...

Hanyadik hónapig dolgoztatok várandósan?

Figyelt kérdés

Fodrász vagyok, még nagyon a terhesség elején tartok. Egyrészt pajzsmirigy alulműködésem van, másrészt pedig a sok vegyszer és a sok állás miatt aggódom, hogy meddig szabadna csinálnom.

Leírnátok, hogy nálatok hogy volt?


2017. aug. 24. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Veszélyes munkahelyem van nekem is, így én rögtön táppénzre mentem, ahogy kiderült a terhesség.
2017. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Pultosként dolgoztam 37. hétig. A műszak hosszú volt (14 óra), de nagy részét végigültem. A terhességem telhesen tökéletes volt, nem lett nagy hasam a végére, tehát semmi nem indokolta, hogy abbahagyjam előbb.
2017. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
38, pultos-felszolgalokent.
2017. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Van egy fodrász ismerősöm ő a szülés napjáig dolgozott. Nem vettük észre mi, a kuncsaftjai hogy ritkábban fogadva vagyis ugyanannyit dolgozott. Mondjuk neki otthon van a fodrászata úgyhogy azt nem tudhatom mennyit pihent közben. De hogy ugyanúgy megvolt mindenki haja az is biztos.
2017. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónappal a kiírás előtt leadtam a munkám, előtte még 2 hétig otthonról dolgoztam.


Én sok fodrásztól hallottam, hogy nem nagyon baba barát a fodrász szakma pocakosan, esetleg kérd ki egy doki véleményét aki ért ehhez. A vegyszerek miatt.

2017. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Egy hónappal a szülés előtt jöttem el.


Egyébként nekem ülve vágja a hajamat a fodrászom, pedig nem terhes (és nem is lesz, mert férfi).

A vegyszereknél pedig bőven elég, ha jól szellőztetett a helyiség.


De persze te tudod, mennyire bírod.

2017. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is fodrász vagyok, 8 hónapig simán bírtam.
2017. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Én óvónő vagyok, így a sok baci és vírus miatt az elején eljöttem.
2017. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
38. hétig, fogorvosként.
2017. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 babyboom567 ***** válasza:
100%

A főállásomban 30. hétig dolgoztam,takarítónő vagyok.

De a főállásom mellett jártam házhoz,meg kisegítettem hétvégente egy mosodában, nyaranként meg szállodáztattunk.

Ezeket fokozatosan hagytam el.

De azt te látod ,hogy mennyit bírsz.

2017. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!