Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban,de nem kaptam túl sok választ.Nos múlthéten pozitívat teszteltem.Először nagyon nagyon halvány volt(13dpo,hosszú 35-40-napos ciklussal)Azóta a teszt szépen erősödik.Az a problémám,hogy bal oldalon a petefészkemnél,tompa nyomó fájdalmat érzek.Nem folyamatosan.Székelés közben préselésnél,és szex közben is érzem.Péntekre van időpontom a dokihoz,de nagyon nagyon aggódom,hogy esetleg méhen kívüli lehet.Van már két gyermekem,probléma mentes volt a terhesség,császárral szültem,ha ezek számítanak.Kérlek mondjatok pár bíztató vagy figyelmeztető szót mert megöl a kétségbe esés.Még annyi,hogy vérezni nem vérzek egyáltalán.
2017. szept. 12. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem először dokihoz, de fogantatás alapján csak 5+2 voltam. Pár napja már szurkált a bal petefészkem, de aznap annyira fájt, hogy doki előtt már én is bőgtem, hogy ez tuti méhen kívüli. Minden mozzanatra fájt.

Aztán kiderült, hogy semmi baj, méhen belül volt. :)

Sőt, meg se tudta mondani a doki, hogy mit érzek, pedig nagyon alaposan UH-zott. A jobb petefészkemből szabadult ki az a petesejt, ami megtermékenyült, tehát a sárgatest miatt sem fájhatott.

Másnap el is múlt. :)

2017. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az a baj,hogy már több napja fáj...Kb 5hetes ha lehetek.Azt is megfigyeltem,hogy bélmozgáskor is érzem.Felmerült bennem,hogy esetleg a korábbi császár miatt nincs-e ott valami összenövés.Bár fogalmam sincs azt lehetne-e érezni.
2017. szept. 12. 07:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet császár miatt is, de ha aggódsz és fáj, menj el dokihoz, valamit már látnia kellene. Ha meg nem látszik semmi, megnézeti a hcg-t 2 naponta, hogy megfelelő ütemben növekszik-e.
2017. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt az egyik oldalon a hasam kora terhesen. Úgy mentem orvoshoz, hogy lehet méhen kívüli miatt fáj, de méhen belül van a picur.
2017. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt az egyik oldalam. Mert lett ott egy cisztám . 6 hetesen. 42x42 mm volt. Aztán azt érezhettem szúrt nyomott stb.. de 12 hétre csodásan felszívódott.

Ha méhen kívüli lenne. Azt már éreznéd! Az nem csak szúr meg nyom.

37hkm

2017. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat!
2017. szept. 12. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!