Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma beszeltem eloszor Várnagy...

Ma beszeltem eloszor Várnagy dr-al pécsről?! Mindenkivel ilyen?

Figyelt kérdés

Vizsgálat alatt is ilyen szűkszavú es gyorsan letudja a pacienseket??

Vegig se hallgatott.. csak kerdezte mikorra adjon idopontot. Elhadarta hova kell menni ( felét se ertettem mert az idopontot irtam epp fel) de azt mondta a portast kerdezzem ha nem tudom..ugy elharadta es olyan gyorsan elkoszont nem is fogtam fel h en vkivel beszelek eppen..


2017. szept. 12. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%

Te mit szólnál ha a neten nyilvánosan beszélnék ki hogy milyen teljesítményt, viselkedést, szorgalmat, hozzáállást mutatsz fel a munkád során? Érted, hogy bárki hozzászólhat és véleményt alkothat amit utána szabadon mindenki elolvashat, hozzászólhat. Vagy hogy hogyan főzöl, hogy vezeted a háztartást, milyen otthon a családi hangulat, milyen vagy az ágyban? Vagy az magánügy? Csak mert az is hogy mi történt a vizsgálat alatt is, de te mégis itt kiteregeted nagy nyilvánosság előtt


KĐurvára nem etikus amit ez a kérdés feszeget. Ha esetleg olyan hangszínt ütöttél volna meg ami becsületsértésre vagy rágalmazásra alkalmas, még bíróság előtt is felelhetnél érte.

2017. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Te figyelj már,boccs h nem akarok harmadszorra is egy iszonyatos orvoshoz járni ,akinek NEM mellesleg fizetek mégis leráz. Semmit sem lehet kérdezni, végig sem hallgat es a többi.. sztem nehogy mar neked ezért feljebb álljon. Nevetséges , h kerdezni sem lehet semmit. Boccs, de 70kmet utazok kiadok 10e ftot minimum majd csak a dokinak. Elvárom h legalább megmukkanhassak..
2017. szept. 12. 17:49
 3/24 A kérdező kommentje:

Mégcsak azt se lehet mondani h rosszat irtam, direkt érdeklődök, h amugyis ilyen-e. Vagy csak telefonon. Esetleg lehettek nála.. de mivel ő írta emailban h 16-19 óra közt hívjam csak kedden.. igy passz.

De bocsanat h utana nezek annak, akihez jarni szeretnek.;)

2017. szept. 12. 17:51
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom sem bőbeszédű telefonban, illetve a logisztikai kérdésekben. De a rendelésén mindig mindenre van idő. Volt, hogy este fél 10 után végeztünk. 8-ra volt időpontunk, de megcsúszott, és 9-kor kerültünk be. Nem sietett, mindent átbeszéltünk akkor is. Múltkor egy órát ültem nála, mert rengeteg kérdés felmerült. De telefonban mindig siet, nem ér rá. Emiatt már időpontot pl nem is ő ad, hanem a magánklinika recepciósa.

Én nem ismerem Várnagy doktor urat, de a meddőségi fórumon a lányok dicsérik.

2017. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom. Sajnos ma meg nem volt időm,de este olvasgatok majd fórumokon. Terveztem már amugyis. Mert eddig csak paran beszeltek róla nekem. Azert furcsaltam h ilyen, de majd utana olvasok meg szemelyesen is felmérem a személyiségét es h milyen orvos. Már 13 hetes vagyok , megkene talalnom azt akinel szulni szeretnek. Tudom ,nem kene ekkora kerdes legyen de nagyon sok rossz elozmennyel rendelkezem..
2017. szept. 12. 17:58
 6/24 A kérdező kommentje:

Beteg vagy.. senki sem irt semmi rosszat! Hanem utána kerdezek.. te nem szoktál senkinek/semminek utánanézni vagy utanakérdezni?? Komolyan?

Nálad valami nincs rendben!!

2017. szept. 12. 18:05
 7/24 A kérdező kommentje:

Amugy egy ismerosom kell legyél.. mert nem irtam idopontot :))

Gratulalok!

2017. szept. 12. 18:06
 8/24 A kérdező kommentje:
Óh ! Veletlen hamarabb elküldtem... nézz korul a neten hányan kérdeznek csak róla.. de gondolon mindenkit elkuldott csak mert erdeklodnek rola. Linkeljek párat? Itt alattam is láthatsz párat!
2017. szept. 12. 18:07
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

Én megértelek. Az embernek tényleg fontos, hogy úgy érezze a gyerek és az ő élete is jó kezekben van. Az orvosok tisztában vannak vele, hogy interneten "kibeszélik" őket. De ez nem csak velük van így. Én bankban dolgozom, rólunk is mindig mindenki megírja a véleményét.

De ne csak mások véleményére hallgass. Az én orvosomról is olvastam rengeteg rossz véleményt, sokan akkor sem mennének hozzá, ha fizetnének érte, de én 120%-ig meg vagyok elégedve vele. Nagyon sokszor bizonyította a szakmai hozzáértését és emberségét is. Legutóbbi férjem számára is emlékezetes pillanat, amikor egy szörnyű döntést kellett meghoznunk. Sztk-ban találkoztunk. Utána férjem megkérdezte, hogy mivel tartozunk. Ő meg mint régi cimborák, átölelte, megveregette a vállát és mondta, hogy ez eszébe se jusson. De telefonban mindig rohan, még ha ő mondja, hogy hívjam majd fel, akkor is. Ez van. Sokan nem tudnak úgy telefonálni. Nehéz műfaj az is. Emiatt se való mindenki callcenteresnek.

2017. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Semmibaj azzal ,h utánakérdeztél. Szerintem is tisztában van ezzel minden orvos.. hogy véleményeket es tapasztalatokat osztanak meg egymással nők fórumokon. Főleg ha egy ismerős sem jart pont ahhoz a dokihoz. Mégis kitől kérdezhetne az ember?:)

Rendes doki, nekem segitett teherbe esni es nala szultem! Le a kalappal elotte

2017. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!