Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vágyom újra babára. Mikor fog...

Vágyom újra babára. Mikor fog ez elmúlni? A férjemmel még nem beszéltem. Ma tervezem.6. gyerek lenne. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ne kövezzen meg senki, a helyzet a következő. Van egy 3 nagy gyerekem.18-17-15 évesek. És van kettő pici. Az egyik majdnem 3éves a kicsi nem rég töltötte az 1. Szülinapját.
2017. márc. 21. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

korban beleférne (neked, párodnak?

anyagilag?

lelkileg?

2017. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
35 vagyok parom 10 evvel idosebb. Anyagilag belefer.
2017. márc. 21. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Vállalnám. (egy szintén 5 gyerekes)
2017. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyagilag belefér és a férjed is támogatja az ötletet, akkor hajrá.

Egyébként gratulálok a sok türelemhez és energiához, ami kell ennyi gyerek mellé. :) Nem mindenkinek van, pl. nekem biztos nem lenne.

Azt nem tudom, mikor fog elmúlni ez az érzés. Ha nem tudnátok eltartani ekkora családot, olyan szakmát ajánlanék neked, ahol babákat gondozhat az ember.

2017. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Harom es egy evessel rengeteget kell foglalkozni. En nem vallalnek tobbet.
2017. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 21. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan vállalhatsz. Fiatal vagy még és az első 3 gyereked között sem volt nagy korkülönbség.
2017. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem bőven kimeríti 5 gyerek a nagycsalád fogalmát, így én nem vállalnám be. Mi maximum hármat tervezünk (1. 1,5 éves, 2. pocakban). De ha ti vágytok rá (a férjed is!), és minden értelemben elfér nálatok, hát hajrá.
2017. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak azért nem vállalnám be, mert sok nagycsaládos ismerősöm van, és úgy látom, hogy öt gyerektől már fizikailag képtelenség mindegyikkel eleget foglalkozni.
2017. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ertem en hogy 5 gyerek, de abbol 3 mar szinte teljesen onallo. A legnagyobb mar nem is lakik velunk. Majdnem 19 eves a masik par honap mulva vegez a kozepsulival. A 3. is mar eleg nagy ahoz hogy nem kell allandoan a tarsasagom neki. A kicsi es a majdnem 3 evesem kivan teljes nap. Anno mikor a nagyok voltak ilyen kicsik,akkor is volt idom rajuk, igaz akkor kozben dolgoztam... Jelenleg meg Gyeden vagyok a kicsi miatt es meg pluszba nekem is van egyebb hobbybol bejovo kis penzem.
2017. márc. 21. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!