Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél ha...

Második terhességnél ha nagyobb a pocak, akkor a baba is nagyobb súlyú lesz? Vagy semmi összefüggés? Nálad hogy volt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Köze nincs általában.

A szalagok lazábbak második terhességre, jellemzően ezért nagyobb a pocak már jóval korábban.

2017. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem jelent semmit.

Egyik terhességnél sem utal a has mérete a baba méretére.

2017. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalam pont forditva volt.a lanyommal oriasi hasam volt eltünt a derekam is, szanaszet repedt a hasam, es csak 3100 g született.

A fiammal kisebb hasam volt, hegyes, volt derekam, vele "csak" a hasizmom repedt szet, 3800 g született. 😉

2017. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb volt a hasam és a baba is kisebb lett, mint az első terhességnél.

Nem feltétlenül van összefüggés, de ha belegondolsz egy jó nagy babának valószínű több magzatvízre van szüksége tehát a has is nagyobb lesz.

Amúgy nekem a második gyereknél egy UH-on mondták, hogy azért pici a hasam mert pici a gyerek, ez már szüléshez közeli időszakban volt. Szóval bármi lehet.

2017. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Én úgy néztem ki szüléskor, mint más a negyedik hónapban, normál súllyal született a lányom.
2017. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Hatalmas has kislany 2950g,51 cm

2. Kisebb de azert nagy has fiu 3720g, 56cm

2017. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!