Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 29 hetesen 82 volt a BPD...

Ha 29 hetesen 82 volt a BPD (az uh-s azt mondta hogy ez olyan 32 hetesnek felel meg), van rá esély hogy nagyobb babám születik? Vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem 30hetesen a BPD:83mm és mondták h egy picit nagyobb baba lesz.3920gr,52cm 37cm fejkf.üdv.boldog babavárást...
2008. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagyobb babád lesz de még sok idő van hátra.valaki gyorsabb tempóban növekszik és egyszer csak megáll,bevárja a többieket de ezt ki tudja előre!egyenlőre örülj annak hogy minden a legnagyobb rendben a babóval.egy kicsit nagy vagy éppen egy kicsit kicsi,nem az a lényeg,hanem az egészség!
2008. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szio

nekem masfel hettel nagyobbnak mutatja a manóm a nodokim uh gepe, mint amennyi valojaban.

azt mondta a nodoki, hogy a 32. heti uh azert is kell a korhazban, mert ott pontosabban meg tudjak nezni, mert ugye eleg egy mm elteres, és mar mas minden..

szoval szerintem a 32. heti uh utan tudjak majd korrektul megmondani.

a masik, hogy a gep altalaban kiirja a baba biometriai és valós korát is. tehat nekem pl legutolso uh-n a "valós" kora 28,1 napos volt, a biometriai (amennyinek kinezett) az meg 29,3 hetesvolt.


ha a korhazban is nagyobbat fognak mutatni akkor valoszinuleg szepen fejlett nagy babad lesz :D

2008. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát ez a gép elég pontos lehet, mert a debreceni klinkán voltunk, de majd kiderül, lehet hogy tényleg az van hogy majd ezután kicsit belassul és nem nő ilyen ütemben.

köszi a válaszokat.

2008. dec. 12. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 28+6 hetesen 72 mm volt. Lehet hogy az én babám meg nagyon kicsi lesz?

Boldog babavárást

2008. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!