Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor kezdődött az első...

Kinél mikor kezdődött az első hányingeres nap és meddig tartott?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok. Nem hányok, de rohadtul hányingerem van egész nap. ( nem vagyok egy hányós típus) Már van két lányom, de velük később kezdődött ez az időszak.☹
2017. szept. 13. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5. het vegen kezdodott az hogy elkezdtem undorodni kb mindentol, minimalus hanyingerrel parositva, kb egesz nap. De nem hanyok
2017. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3 napja kesett amikor az émelygés kezdodott ! A hanyas úgy 6 hetesen max 7 es mai napig tart csak nem minden nap hanem par naponta.

13+4hkm

2017. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kb 6 hetesen kezdődött a reggeltől estig tartó hànyinger. Semmit nem bírok megenni. -2 kg-nàl tartok.

Kb a 8. héttől màr egy két hànyàs is megesik. De eddig csak 3-4 alkalom volt. Vasàrnap töltöm a 10 hetet.

2017. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is undorodok mindentől és ha éhes vagyok még durvább a hányinger. Alig tudok kicsit enni, hogy az éhség elmúljon és a hányinger is enyhüljön.
2017. szept. 13. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
6. héten hányinger, 7. héttől hányás szülésig, mínusz 15 kiló.
2017. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
6.h4.n vtam a dokinál. Akkor látott eloszor szivhangot. Csodalkozott h nincs hányingerem. Meg beszéltük is az asszisztenssel, h ez fejben dol el.. (bevettem en kis nyomi) aztán kb 20p múlva kidobtam a taccsot a házunk elott egy kukaba hazafele. 11.hetig tartott, hanyas nekem is az az egy volt meg meg egy valamikor a közepe fele de abban az 5hetben egesz nap rajtam volt a rokazas.
2017. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon erős hányingernél gyanakodtam (kb5.hét) hogy baba van a dologban . Egyszer nem hánytam a terheségem alatt eddig ! és remélem nem is fogok de a hányinger nálam 11.hétig tartott kb. viszont autóba , buszon még mindig rám jön a hányinger nagyon pedig eddig nem voltam hányos.

21 hetes kismama:)

2017. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Próbàlkozz "nem rendes" kajàkat enni. Joghurt, puding, pogàcsàk, kekszek stb. A főtt kajàk nem csúsznak, de az ilyesmivel elviselhető a hànyinger. Próbàld kitapasztalni mit tudsz majszolgatni.

Igyàl sokat, nekem a hideg üdítők vàltak be, a nem túl édesek mert a cukros dolgokat nem bírom. Kitartàs, lassan kitspasztalod mi csúszik le.

2017. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdődött a 24 órás hányinger és vele együtt a hányás is. Talán a 25. héten hánytam utoljára, de a hányinger még mindig tart. Igaz, már jóval enyhébb formában, de akkor is... Sajnos a délelőttöket csak csipegetéssel tudom átvészelni, ha eszek, akkor addig jobban vagyok. Emiatt és különböző problémák miatti kevés mozgás miatt sikerült már 15 kilót híznom :( De már úgy vagyok vele, hogy éljem túl ezt az egészet, majd meg úgyis lefogyok.

Kitartást kívánok neked.

34 hkm

2017. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12+3 és a 19. Hetig tartott
2017. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!