Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen a Ramona...

Szerintetek milyen a Ramona Eszmeralda nev? Ezt szeretnem adni a vezeteknev melle, de nem tudom hogy nem lenne tul hosszu? :D

Figyelt kérdés
az eszmeralda maradna mondjuk tennek mas nevet mint ramona ,..

2017. szept. 15. 19:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%

Maximum Ramóna.


Egyébként én sose értettem minek két név egy embernek... ez olyan, hogy jaj a szülők nem tudnak dönteni, szegény ember meg majd mindig szenvedhet az aláírásával. Nekem egyik ismerősöm se örül, hogy két neve van... pláne, ha még ilyen szép hosszú is :S Tessék dönteni egy név mellett :)


A Ramóna még szép név is, de Eszmerálda... szappanopera név nagyon..

2017. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Vagy Lákátos Eszmeráldá Lupítá...

Vagy...sztem kicsit sok szappanoperát nézel

2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

A két név együtt nem szép. Aki meg cigányoz, szerintem épp az néz túl sok tévét, vagy mesefilmet! A nővéremet így hívják, szappanopera előtt született és nem is cigány! Haha!

S mi van, ha egyszer csak valaki vezetékneve elterjed a cigányok között, akkor gyorsan nevet változtat?! Mekkora butaság ez! Ja egyébként én is két nevet adok mindegyik gyerekemnek, pontosan azért, mert habár az én nevem is -időközben-sztár tini sorozat főhősének a neve lett, mégsem tetszett sokáig (még a sorozat sehol nem volt ekkor), és arról ábrándoztam, bárcsak lenne egy másik keresztnevem, akármi, mert akkor áttérnék arra!

2017. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is cigányos a Ramóna önmagában is; az Eszmeralda meg pluszban rádob. Amúgy szerintem teljesen vállalható név, csak picit romás, de az nem baj, ha neked sem baj. Meg Amúgy a Ramónát lehet Monának becézni, és úgy már pl tök szép. Egyébként az Eszmeralda is szép, csak ilyen külföldies, szappanoperás, meg a Notre Dame-i toronyőr is külföldön játszódik, szóval duplán külföldies, de szerintem nem olyan kirívóan egetrengető, hogy ne lenne adható. A születendő gyereked se véletlenül rezgi át ezt a nevet neked, érdemes mindent megfontolni. Amúgy nem rossz név, tényleg teljesen vállalható szerintem. Hogy cigányos hatása van picit számomra pl , az nem baj.
2017. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jó név lesz az Eszmeralda Sánel...😂😂
2017. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Na,Notre Dame-i toronyőr, erről van szó. Ha pl ehelyett egy ázsiai mesehőst hívnának így, akkor meg ázsiaias lenne!?!? Ébredjetek már fel!
2017. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Tenyleg ciganyos. Felenk minden masodik roma lany Ramona.
2017. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"Na,Notre Dame-i toronyőr, erről van szó. Ha pl ehelyett egy ázsiai mesehőst hívnának így, akkor meg ázsiaias lenne!?!? Ébredjetek már fel!"

Jó meglátás. Szerintem mindentől elvonatkoztatva is külföldies hangzása van ennek a névnek. Tök mindegy, hogy milyen, de külföldies. Egyébként , a roma emberkéknél népszerűek a külföldies hangzású nevek. Meg valami szappanoperában is Eszmeralda volt a főszereplő. De amúgy mindegy , jó név végülis, de magyar gyereknek furcsa.

2017. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
*Jaj, fhúú, és én szeretek mindenkit, szóval nem rossz hangsúllyal gondolva írtam; na jó, mindenkit azért nem , se na! :)
2017. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
*"de na"-t akartam írni az előbb, és az a lényeg, hogy nem gondoltam a mondataim mögé sértő hangsúlyt, hogy nem volt benne lenézés, semmilyen szinten, tehát ne olyan hangsúllyal képzelje el senki légyszi, hanem kedvessel. Köszönöm:)
2017. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!