Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok pont ma...

14 hetes vagyok pont ma toltottem be, feszul a hasam, szúr és kellemetlen érzés van benne?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy irjam le,nem kenyelmes se ülni, se állni sem pedig feküdni.

Neha a csipom is faj az utobbi 2-3 napban , de a hasam tegnap ota.

Konkrétan az alhasam. Baj lehet?

Első babás vagyok bocsi..


2017. szept. 16. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Amint elengedem magam a wcn kis es nagy dolog miatt is, mindegy mi az, akkor meg mintha szetakarnék repedni odalent es nyilal a hasam meg szúr az alhasam. Vmi nem oke :(
2017. szept. 16. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Zuhanyozz le egy kis meleg vízzel és feküdj le. Vegyél be 2 magneb6-ot vagy valami más normális magnéziumot.

Ha nem múlik, akkor orvoshoz kell menned.


És ha nem szedsz magnéziumot, vagy keveset akkor nagyobb mennyiség kell rendszeresen szedve.

2017. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2x1 vagy 3x1 et szedek eddig mindenre hatott .. magnezium citrici, de most vhogy erre sem. Nemreg eltusoltam melegvizzel persze es vettem be még 1 magneziumot meg meleg teát iszom. Mostmar csak akkor fáj ugy igazan ha ulok meg ha wcre kell mennem :( de akkor nagyon. Bekönnyezek úgy szúr lent es mintha ránehezedne valami odalentre.

Koszonkm

2017. szept. 16. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a fekvés és a magnézium sem segít, akkor menj el ügyeletre, ez nem játék. Lehet, hogy csak egy idegre tehénkedett rá a baba, de az is, hogy baja van. Inkább feleslegesen menj dokihoz, minthogy baj legyen!
2017. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Idővel a 2×1,3×1 kevés szokott lenni.

Max 3×2-t lehet szedni még.

És feküdj sokat.

2017. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Azóta minden rendben. Egyaltalan nem fáj. Meg lett a baj oka ( sztem)

Ugye normális emberek felébrednek arra ha pisilni kell éjszaka, na én nem. Csak reggel 6 kor arra h feszit es hólyagom es alig tudok a wcig kimenni aztan szinte fáj a hólyagomnak h kiurult. Szval most ejszakara 2 ebresztot benyomtam es semmi bajom.

4 magnézium csúszott le tegnap meg 1 nospa amit a dokin ajánlott.

De ha mégegyszer ez elofordul azonnal korhaz ! De mintha mi sem tortent volna.. elmult

De most kb 8-10centi a baba es 43-46 gramm ( doki mondasa alapjan) es az nyomhat mar ilyen picike súlyával mármit is?

2017. szept. 17. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!