Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor történik az első vérvéte...

Mikor történik az első vérvétel terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, hogy az első a kombinált teszt lesz a 12.héten. Van már egy két éves lányom, úgy emlékszek annak idején vele volt hamarabb is vérvétel. Vagy rosszul emlékszek?
2010. máj. 27. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Baján a 16. héten van az első ami az afp!! Előtte nincs, csak a fizetős genetikai, down szindróma szűrésre való vérvétel, ami 30 ezer itt!!
2010. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Most nálunk ingyenes lett a kombinált teszt, a lányommal még nem volt ilyen.
2010. máj. 27. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia , én kb 2 hete voltam 10-hetesen vérvételen , ami teljes vizelet és vérkép vizsgálat volt, vércsoport vizsgálat, meg fertőző májgyulladás volt azt hiszem.

12+3 km

2010. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyíregyen a 12. héten van az első, kivétel ha előtte a doki valami maitt el nem küld. engem pl. toxora néztek előtte, valamint 0 hetesen kórházba kerültem és ott is vettek. de a nagy tesztre 12 hetesen kerül sor.
2010. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok es ma voltam eloszor vervetelen.
2010. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13.05-ös vagyok. akartam írni hogy 10 hetesen kerűltem kórházba. bocsi :-)
2010. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok! Akkor ez változó úgy látom!
2010. máj. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!