Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél ez normális?

Ikerterhességnél ez normális?

Figyelt kérdés
10 hetes ikerterhes vagyok. 8 hetesen minden rendben volt szépen fejlődött mind2 babuci szívhang is volt. A doki írt fel Duphastont, kb 3 hétig rengeteget hánytam, fel se tudtam kelni az ágyból. De 2-3 napja már csak hányingerem van evés után fáj a gyomrom. Azt mondta a doki, hogy 12 héten elég lesz mennem, mert már nem lesz semmi baj. Normális hogy ilyen hirtelen csökkentek a tünetek?

2017. szept. 19. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen elég hirtelen elmúlt a hányinger, hányás, azt hittem baj van a babával, elmentem az orvosomhoz ultrahangra és minden rendben volt vele.

Na 2 hét múlva visszakaptam a hányingert, pont akkor mentem éhgyomorra vérvételre és hányni is sikerült. :(

2017. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az enyém nem ikerterhesség, de azért hátha segít. Nekem a hányós időszak kb. a 16. hétig tartott, ameddig a Duphastont is szednem kellett. De nem állandó volt a hányinger és a hányás, voltak tünetmentes napok is. Volt hogy 2 hét eltelt, azt hittem már vége van, de aztán újra kezdődött. 5 kilót fogytam is miatta az elején. A 16. hét óta szerencsére tényleg elmúlt a hányinger és a hányás, és most a 22. hétre már kezdem vissza szedni ami lement. A babával pedig minden a legnagyobb rendben! :) Szerintem nincs gond nálad sem hogy csökkentek a tünetek. Inkább élvezd ki, mert még visszatérhetnek!
2017. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Visszavontam a kérdést...este bepótoltam a lemaradást :( ...
2017. szept. 20. 02:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy?

Pár hét van köztünk, én is ikreket várok, holnap töltjük a 12.hetet

Tudom, ez nem válasz a kérdésedre csak megörültem Neked

2017. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!