Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet káros az...

Mennyire lehet káros az ultrahang? Meg lehet tagadni?

Figyelt kérdés

Ne mondja nekem senki, hogy nem káros, mert 100%-ig biztos vagyok benne már csak a műszaki alapokat nézve, hogy káros.


Milyen vizsgálatokat lehet megtagadni?



2017. szept. 13. 12:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az összeset meg lehet tagadni, nem fognak lekötözni és három rendőrrel bevonszolni az ultrahangra.
2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Ma van itt az agyhalott kérdéskiírók kongresszusa?
2017. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Megtagadhatod az összeset, ha beteg babát is felnevelnél. Viszont sajnos amilyenek az emberek, nagyon csúnyán fognak veled bánni a szülésnél :S :(


Megértem, hogy tartasz tőle, de több millióan születtek meg úgy egészségesen, hogy uh-kon estek keresztül.


Egyébként a nődokiddal beszéld meg, és csak és kizárólag a kötelező nagy uh-kra menjél el. Azok ritkán vannak viszont nagyon is fontosak.


Én pl az uh-któl nem féltem, jobban pánikoltam attól, ha körülöttem dohányoztak amitől rosszul is voltam.. Vagy, hogy hetekig köhögtem fuldoklásig , meg be volt dugulva az orrom, hogy levegőt sem kaptam.


De ki mitől tart jobban :)


Jó egészséget és minden jót!

2017. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%

Külföldi tanulmányokban pl. autizmussal is összefüggésbe hozták a 4D-t, még régebben olvastam róla. Nem véletlen biztosan hogy nyugaton másképp állnak hozzá mint nálunk.

Minden vizsgálatot megtagadhatsz, ehhez jogod van de én a 4db UH-ra mégis elmennék a helyedben, vagy legalább az első kettőre, persze ha beteg babát is vállalnátok akkor nem muszáj. Én is megtagadtam néhány vizsgálatot, nincs belőle probléma, jogodban áll dönteni mit szeretnél és mit nem.

2017. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

Merre nyugaton, 4-es? Miben nyilvánul meg?

Mert ha arra gondolsz, hogy máshol. kevesebbet finanszíroz az egészségbiztosítási rendszer, annak csak gazdasági okai vannak. ;)

2017. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

4 ez mekkora hülyeség már a 4d pontosan ugyanolyan ultrahang, mint a sima, csak a képet állítják át, hogy 3d-t mutasson, szóval ha káros az uh, akkor tök mindegy hány d, mindegyik ugyanolyan káros.

Kérdező! Ha beteg babát is vállalsz, iletve kockáztatod a kicsi egészségét, mivel csak uh-n látszik, h ő hogyan van bent, kap-e kaját, stb., akkor ne menj ultrahangra.

Szerintem egyébként nem káros ekkora mértékben, az kevés idő amíg ránéznek

2017. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus. Szerintem meg pont ez a felelőtlenség, már ne haragudj...
2017. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Megtagadhatod, de azt csak uh-val tudják ellenőrizni, rendben van-e a méhlepény, megfelelő-e a keringés, működnek-e a baba szervei stb. Rengeteg halvaszülést sikerül ennek köszönhetően kivédeni.

Mik azok a műszai adatok, melyek alapján te inkább a babád életét/egészségét kockáztatnád?

2017. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Norman Bates ***** válasza:
18%

Vigyazni kell tenyleg az uh val, itt angliaban pl csak 2 UH van.

12. Heti es 20. Heti. Pont ezert mert a tul sok az okozhat problemat.

Szerintem te is kb 2-re menj el.

2017. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A fiam a gyakori uh miatt van életben, és alszik most békésen az ágyában.

Nem ürült a vizelete, emiatt vesetágulata lett, plusz elfogyott teljesen a magzatvíz.

Sürgős császár, életben van, a veséi megúszták. Ha tovább várunk a császárral, akkor minimum a veséi elszállnak, dialízis, szervátültetés.


Te tudod. Természetesen minden vizsgálat megtagadható.

2017. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!