Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, második...

7 hetes terhes vagyok, második baba. A héten voltunk ultrahangon, minden rendben volt. Mennék 2 hét múlva, de csak úgy nem küld el az orvosom. Tudtok olyan helyet ahol nem vagyonokért lehet csak egy nézésre uh-ra menni?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódós vagyok, hétfőn voltunk ultrahangon, minden rendben volt, volt szívhang és méretben is tökéletes volt. olyan jó lenne 2 hét múlva bekukkantani megint, hogy mennyit nőtt. Egy sima 2D-s ultrahang elég lenne, de mindenhol csak 4D-s magánt látok és azt még fölösleges ilyn pici korban. A 12 hetes uh még olyan messze van.
2017. szept. 21. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy magándokit, akinél van a rendelőben UH is. Én egyszer sem voltam az sztk-ban, a dokim mindent megcsinál, csak a vérvételekre kell külön laborba menni.
2017. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, mint te, az elso trimeszterben eleg surun voltam, aztan olvastam, hogy mar bizonyitottak, hogy a babak rosszul elik meg az ultrahangot, igy aztan utana mar nem mentem el pluszban. Nalunk kulon opciovolt 2D-s es 3D-s ultrahangra, elobbi olcsobbvolt (kulfold). Szerintem maganorvosnal rakerdezhetsz, hogy egy sima 2D-s bekukkantas mennyibe kerul, sot, mar ultrahangkeszuleket is lehet vasarolni. En a fentebbi okokbol nem tennem.
2017. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok, neki nincs ultrahangja a rendelőben. A kórházba szokott beküldeni ahol szülni fogok. Lehet csak én vagyok ilyen "paramami". Valami ilyesmit én is hallottam, hogy ilyen korán nem jó nekik az ultrahang. Rosszat nem akarok, csak olyan jó amikor láthatom, hogy miden rendben.
2017. szept. 21. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy:


[link]


Itt van csak sima "vizsgalat" 2D

De ne macerald mert nem szeretik a babák.

Ha csak mist az egyszer akkor menj!

2017. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tudtam, hogy itt van lehetőség csak ilyenre is. Ide az első babával csak 4D-re jártunk. Lehet megpróbálom kibírni inkább, nem akarok rosszat neki.
2017. szept. 21. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!