Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesseg alatt meg volt...

Aki terhesseg alatt meg volt fazva mivel kezelte magat?

Figyelt kérdés

Orvosnal voltam gozolest es c vitamint mondott, de igy is mar supradynt magneb6 es b12 vitamin keszitmenyt szedek. +vasat. Kohoges mennyire zavarta a babat? Mit tegyek, hogy ne razkodjak annyira kohogeskor?


Koszonom a valaszokat elore is!


27hkm


2017. szept. 22. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Kétszer volt elhúzódó köhögös megfázásom.


Én kamilla virágot főztem és a tűzről levéve törölközővel sátrat csinálva a gőzbe hajoltam és inhaláltam. Arcüregre, mindenre nagyon jó.


Másik a menta tea és gyömbér tea. Utóbbit gyökérből készítve: vékony szeletekre vágtam egy kb 3 centis gumó részt (ízlés válogatja mennyit) és bögrében leforráztam, lefedtem és 10 perc múlva megittam. Vagy ahogy kicsit hűlt. Az a jó ha csíp!


És bár cukorka, de én Negrot szopogattam :D

2017. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) ki probalom :)
2017. szept. 22. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mézes citromos teát ittam.
2017. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Torok fájásra fokhagymás méz és gyömbér tea. Tantum verde citromos cukorka. Negro mézes cukorka. A mentolosok szárítják a torkot, az annyira nem jó, ha száraznak érzed a torkod.

A sima nyers hagyma nyákoldó, ha hurutos köhögésed van. Egyél keveset kenyérrel.

2017. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tanacsokat :)
2017. szept. 22. 12:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem köhögésre Stodal szirupot javasolt a háziorvos. Torokfájásra paradicsomleves recept szoktam enni sok fokhagymával készítve.
2017. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, javított a telefon. Paradicsom levest.
2017. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hársfavirág tea is iható, az nekem segített. Fokhagyma, vöröshagyma is mehet. Felső légúti fertőzés esetén vöröshagymát kell apróra vágni, bele egy pohárba, lefeded a két tenyereddel úgy, hogy csak az orrod fér be. Jó mélyen belélegezni! Hadd folyjon minden kifelé! Utána a hagymát ki kell dobni, a poharat pedig forró vízzel fertőtleníteni.

Torokra a langyos vízben feloldott szódabikarbónás gargalizálás is jó. Fertőtleníteni.

2017. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hordozókendővel már a pocakot is fel lehet kötni, nem fog annyira rázkódni. Ne aggódj, a babának nem ártasz vele.

[link]

2017. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fokhagyma apróra vágva mézbe keverve vált be. Azt kellett kiskanállal enni, reggel este egy kiskanállal. Semmi homeós cucc nekem nem vált be, hársfatea se, pedig terhesség előtt mindig segített. Jobbulást!
2017. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!