Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a menstruációm,...

Nem jött meg a menstruációm, és fáj a hasam. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A menstruációm elmúlása után a következő menstruációm 21-26 napra szokott megjönni.

Ma vártam volna (mert ma már 26 nap telt el az előző menstruációm óta) de nem jött meg. Augusztus 5-én szexeltünk a párommal védekezés nélkül (pont 8 nappal azután hogy elmúlt) és bár kivette, tehát nem bennem élvezett el, szerintem teherbe eshettem. Ma délelőtt óta ha lélegzek vagy kihúzom a hasam akkor a köldököm feletti rész fáj, olyan szúró érzés. A bal mellem is picit fáj, néha szokott lenni hányingerem is. Elképzelhető, hogy terhes vagyok? Ha nem jön meg, hétfőn veszek egy terhességi tesztet.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 23. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek így igen, jó esélyed van rá, szorítok:-)
2017. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted honnan tudjuk? Banális tünetek, 1 napot késik, egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy, de a védekezés nélküli szextől akár teherbe is eshettél, nem lenne kirívó eset.
2017. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval már menstruáltál egyet az aktus után. Így kevés az esély, hogy abból az alkalomból terhes lettél. Egyébként az, hogy 8 nappal az elmúlt mensi után történt a szex egy felesleges infó, a ciklus első napjához kell voszonyítani a dolgokat.
2017. szept. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No, mit mutat a teszt?
2017. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3. Uhh most látom hogy aug.5. írtam szept.5. helyett... Szóval nem menstruáltam azóta:)

#4. Tegnap teszteltem, negatív lett, de még mindig nem jött meg. Úgy döntöttem ha a héten nem fog megjönni, akkor elmegyek jövőhéten nőgyógyászhoz.

2017. szept. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!