Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. ho eleje, es a baba meg...

9. ho eleje, es a baba meg nem fordult lefele, van meg esely arra, hogy ne labbal elore szulessen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a remény hal meg utoljára, hallottam már olyat, akinek a 39.héten fordult meg, de általában és ez az esetek 90%-ban így van, max. a 36.hétig befordulnak a születési pozícióba.De hát bízzunk benne, szorítok:)))

37 hetes pocis

2010. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaz én csak 32 hetes vagyok, de ma tudtam meg, hogy a babaám visszafordult medencevégű fekvésbe. Teljesen kétségbeestem. Ráadásul 1,5 héttel nagyobb a koránál, így azt mondta a doki, hogy inkább készüljek a császárra, mert nagyon minimális az esély arra, hogy megforduljon. Azért én minden este elbeszélgetek a drágával, hátha hallgat anyára... :-)
2010. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó napig haránt feküdt a babám,már megvolt a császárhoz a papírjaim,amikor utolsó nap befordult,és végül simán szültem.Nyugi,van még idő.
2010. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is harántból fordult be a baba a 38.hét után!

nyugi és beszélgess sokat a babával!

2010. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!