Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős keményedéseim vannak,...

Erős keményedéseim vannak, pici alkohol segíthet a dolgon, hallottatok erről?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok, magnézium mellett is erős keményedéseim vannak. Eddig nem ittam semmi alkoholt, de most több ember is azt tanácsolta, hogy igyak pici alkoholt, van aki bort mondott, más meg konyakot (!) . Nem tudom, hogy tényleg szabad-e???
2010. máj. 27. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Semmiképp ne igyál alkoholt,ez butaság.Inkább menj el dokihoz,pihenj többet,esetleg vegyél egy jó kellemes fürdőt,No-spa tablettát.
2010. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A fürdő biztosan jó? Nem fokozza a görcsöket?

2010. máj. 27. 19:15
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Magne B6-ot szedj.
2010. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt szedem, de úgy tűnik nem elég :(
2010. máj. 27. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Épp hogy a fürdőt nem ajánlják kismamáknak,csak a zuhanyzást. :-/

Sokat,nagyon sokat pihenj.És mindenképp szólj az orvosodnak,hogy a magnézium ellenére is keményedsz.Az alkohol nem megoldás.Ez valóban butaság.

2010. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim a következőket ajánlotta erre:

Magne B6

Vörösbor

Konyak

Persze nem egyszerre, hanem amelyik legjobban beválik :))))

Nekem pl. a vörösbor nem vált be, a konyakot nem szeretem szóval marad a MagneB6, de ettől fügetlenül én megiszom néha 1 pohár bort, az nem árt ha csak ennyit iszik az ember :))

32 hetes kismama

2010. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: azért ajánlják a dokik a kevés alkoholt ilyenkor (természetesen csak alkalmanként, nem ám naponta) mert izomlazító hatása van. Barátnőm anyukájának szintén egy kis kupicányi alkoholt javasolt a dokija, neki bevált.
2010. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egy kupica(de tényleg csak annyi) cognac-ot igyál meg,holnap pedig keresd fel a doit,mert ez nem jó
2010. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek is!


Tegnap voltam orvosnál és mindent rendben talált.

Haláleset történt a családban és lehet, hogy ez váltotta ki :( Remélem nem fog sokáig tartani.


A fürdőt nem merem kipróbálni, talán ha a 34. hét után lennék, de most félek tőle.

Magnéziumot eszem és ha kell akkor talán holnap este iszom egy pohár bort.

2010. máj. 27. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés nögyógyász föorvos a dokim.35 hetes vagyok c2222 méhszájjal és napi 3x2 magnéziumot szedek.A dokim azt mondta,hogy napi 1 deci vörösbort megihatok és nagyon segít a keményedéseken,nem károsítja a babát,segít jobban aludni és jó a vérkeringésnek is.Orvos csak nem mondaná ha nem így lenne.1deci bortól nem fogsz se te berugni sem a babád.(A védönöm is azt mondta,hogy nyugodtan)
2010. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!