Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szájvízet használtok...

Milyen szájvízet használtok kismamák? Sokban alkohol van, azt nem merek emiatt venni, némelyik meg olyan erős, hogy még az orromban is csíp.

Figyelt kérdés
Fogszabályzom van, na meg persze a minden napos szájhigénia miatt is szeretnék használni valamit. Terhesség előtt nem volt ez gond, de most tanácstalan vagyok!
2009. jún. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd az alkoholost, amennyi felszívódik belőle,az tuti nem árt a babának:)
2009. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten undorom a szájvizektől. Azt mondta a fogorvosom, hogy kiköpött olyan vagyok, mint a neje. Szóval a felesége is és én is epres, vagy cseresznyés szájvizet használunk. Ugyanazt lehet vele elérni, csak nem fordul fel a gyomrom a menta íztől.
2009. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én cserszömörcéset használok,a gyógyszertárban ezt ajánlották.Van belőle citromos és nem olyan veszett rossz az íze.
2009. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!