Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még akinek teljesen...

Van még akinek teljesen véletlenszerűen mozog a babája? (31. hét)

Figyelt kérdés

A védőnő szerint a babának már be kellett állni egy alvás-ébrenlét ciklusra, ezért mindennap ugyanakkor kell neki mozogni, és ha ebben a ritmusban változást tapasztalok, akkor forduljak orvoshoz. Na most én semmiféle ritmust, megidőpontokat nem tudtam felfedezni. Hol iszonyúan beindul, hol épp csak motoszkál, hol -gondolom alszik- de ezt nem időre. Egyébként mindennap többször érzek mindenfélét. Na de, hogy időre? Meg ugyanakkor meg stb. Hát azt nem. Most ez valami rendellenes dolog? Én nem tudom elképzelni, hogy ezzel baj lenne, mert én se tök ugyanazt csinálom mindennap, nyilván attól is függ, hogy a baba mit csinál, hogy az én mozgásom, beszédem, csörömpölésem stb. össze-vissza változik. De szerinte meg kell lenni egy napirendnek már a babánál. Egyrészt nem hiszem el, de másrészt meg idegesít, hogy most akkor ez komoly és az enyémnél miért nincs? Végül is hallottam már mástól is, hogy este tízkor mindig mozog.

Most akkor az enyém normális vagy sem?


2017. szept. 25. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van.....

De mik vannak....soha nem mondott nekem senki ilyet!

Viszont ha már most ilyenen lovagol a védőnőd akkor az agyad szétszedi amikor meglesz a baba.

2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mlg nem hallottam :)

Hát az én babámnak nem volt napirendje a hasamban. Sőt egyszer beszaladtunk a kórházba, mert megijedtem h nem mozog. (Csak lusta volt aznap. Semmi gond nem volt)

De vértezd fel magad, mert a védőnőd tényleg kifog borítani ha meglesz a pici.

Mert a lányomnak 6 hónapos korában (mikor már kint volt) nem volt még fix napirendje :)

Hát ettől a haját tépné a védőnőd :)

Nyugi. Te gondolod jól szerintem. Nem kell órára, percre pontosan ugyanakkor mozognia a kicsinek a hasadban

2017. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 fix időpontja van, este 9-10 között. A többi teljesen véletlenszerű, se kajára, se semmire nem reagál, ha nem akar. Nekem sincs percre pontos napirendem, szerintem ez a normális. 36 hetes vagyok.
2017. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hülye védönöd van! Hogyan lenne már napirendje egy magzatnak! Minket folyton vizsgáltak, nagyon nehéz terhesség volt, naponta ctg, és volt hogy kérdezték mikor szokott mozogni, mert jobb ha akkor csinálják a ctg-t, mondtam, hogy össze-vissza, senki nem válaszolta azt rá hogy baj lenne.
2017. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora marhaság! :D Nálunk 2 fix pont van, a reggel 8 és 9 között és az este 10-11 közötti időszak. Egyébként beindul kajára, az apukája hangjára, és a szomszéd kutya éles ugatására is, meg a hangos zenére. Ha sokat hajlongok, vagy rossz pózban, kicsit görnyedve ülök, arra is beindul, szól, hogy nem jó neki.


Semmi sincs kőbe vésve, ha a férjem 4-kor kezd el dumálni mellettem, akkor akkor van mocorgás, ha céges vacsi van és 10-re ér haza, akkor meg akkor. Sokkal inkább a külső zajokra reagál, és az én mozgásomra, minthogy napirendet követne. :)


30 hkm

2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, meglesz a bajod a védőnőddel! Készülj fel!

A lányomnak 6hónapos korától van napirendje. Előtte össze vissza evett-aludt. Nem éreztem azt sem problémának. Arra meg nem is gondoltam, hogy már születése előtt kell legyen napirendje. 😁

Egyedül az volt a fix, hogy mindig hajnali 1-2 között kezdett el csuklani meg rugdosni, jó erőseket.

2017. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam mar erről. Meg olvastam is róla. 39 hetes vagyok 1 fix időpontunk van este 9-10 körül. Amúgy fogalmam nincs! Napközben szinte midig fent van. Kirúgja az oldalam. Éjjel nem érzem.. remélem olyankor alszik :D és kint is így lesz!

Úgyhogy szerintem hülyeség amit a védőnő mondott. Főleg hogy fordulj orvoshoz! Semmi baja annak a gyereknek. Nem vagyunk egyformák. Boldog babavárást!

2017. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A babád normális. A védőnőd nem.

Nekem is mondott hülyeséget a miénk,el is hittem, de már bánom.

Amúgy az én gyerekem se mozog mindig egyformán. Este gyakran igen, de egyáltalán nem mindig. 38+2

2017. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hogy vagy vele,de az én dokim (már akihez sztk rendelésre járok,általában ugyanaz van) a haját tépné,ha ilyennel elé állnék.

Az én lányomnak sincs napirendje.A fiamnak sem volt.De soha nem is kérdezte a védőnő,hogy van-e.

2017. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia! Az én fiamnak sem volt napirendje. Napközben akkor mocorgott mikor éppen kedve tartotta, nem volt semmi rendszer a mocorgásokban. Csak az este volt fix, mikor már ágyban feküdtem alvásra készen, akkor mindig mozgott.
2017. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!