Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek elmondjam nekik?

Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy gondban vagyok.Pár éve elkezdtem modellkedni,és 3 hónapja kaptam egy ajánlatot fotózásra,Dubai volt a helyszín ezért gondoltam elfogadom hiszen ilyen lehetőség egyszer adódik az életben.Nos,a fotózás elég jól sikerült,de este azt hiszem örökre megváltozott az életem. Elmentünk a lányokkal egy bárba,ahol megismerkedtem egy arab férfivel.Egy kis beszélgetés után elhívott magához,ahol alkohol hatása alatt lefeküdtem vele.Ezután haza utaztam Magyarországra.A következő hónapban nem jött meg a havi,ezért csináltam egy tesztet.Kiderült,hogy babát várok viszont most nem tudom mitévő legyek.Szerintetek hogy mondjam el a szüleimnek?A férfinek csak a száma van meg,nem ismerjük egymást.Szerintetek neki szóljak?Elég rossz anyagi helyzetben vagyok,viszont róla tudom hogy nagyon gazdag csak attól félek Ő nem akarja a babát,és el akarná vetetni. Adjatok tanácsokat,nagyon félek.

20L



2017. szept. 25. 16:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%

Szólj a szüleidnek, igen. A pasit felejtsd el.

Sajnos nem marad más, mint tanulni belőle.

2017. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

"csak attól félek Ő nem akarja a babát,és el akarná vetetni."


Miért, te mit szeretnél? Megtartanád és nevelnéd egyedül, vagy a szüleid segítségével? Vagy azt szeretnéd, ha a dubai férfi feleségül venne? Nem is ismered!


Előbb azt döntsd el, te mit szeretnél csinálni. Ettől függ ugyanis, hogy kiket kell beavatnod.

2017. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Bár valószínűnek tartom, hogy a kérdésnek annyi a valóságalapja, mint egy Romana füzetkének, de tegyük fel, hogy igaz.Gondolom azt szeretnéd hallani, hogy a gazdag és jóképű sejk/arab herceg majd azt mondja, hogy te vagy élete szerelme és tárt karokkal vár a reptéren. Te kecsesen a karjába libbensz és együtt nevelitek fel a kis trónörököst aranyozott bölcsőben meg kasmír pelenkában. Nos a valóság az, hogy egy arab férfinak egy ilyen nő semmivel nem több vagy jobb, mint egy kamionparkolóban dolgozó fogatlan örömlány, aki a fattyával terhes. Javaslom az elképzelt karakterednek, hogy keressen fel egy képzeletbeli nőgyógyászt és végeztessen STD szűrést is. A szüleit meg ne szomorítsa azzal, hogy ilyen felelőtlen. Amúgy elég gyenge sztori.
2017. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én meg szeretném tartani ezt a babát. És egyébként nem várom el a férfitól hogy tárt karokkal várjon engem,de azért mégis a gyereke,és úgy gondolom joga van tudni.
2017. szept. 25. 16:53
 5/36 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, tanácstalan vagyok!
2017. szept. 25. 17:45
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Leírtad: meg akarod tartani a babát. Akkor eddig megvagyunk. Azt is írod,úgy érzed, hogy joga van tudni a pasinak a gyerekről.

Akkor mi a kérdés ?

A szüleidnek pedig így mondod el, ahogy itt leírtad.

Ha ahhoz felnőtt voltál, hogy védekezés nélkül összejöjj egy ismeretlennel, akkor gondolom, ehhez is elég felnőtt vagy.

Mondjuk én a helyedben kérnék a nőgyógyásztól egy alapos kivizsgálást. Nem kizárt, hogy összeszedtél valamit, mivel ugyebár azt jómagad sem gondolod komolyan, hogy te vagy az egyetlen, aki ennek a hapsinak az ágyában hempergett...

2017. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Egyébként voltam nőgyógyásznál és elvileg minden rendben.
2017. szept. 25. 17:56
 8/36 anonim ***** válasza:
38%

Vetesd el…

Mivan ha férfit nem érdekli a gyerek,mit mondasz a gyereknek ki az apja ?

Gondolom a gyerektartásra hajtasz.

2017. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, csak nem Borsa Brown, vagy valami hasonló ponyvát olvastál? Ha igaz is lenne a sztorid, szerinted egyáltalán emlékezne rád? Magasról tenne az életetekre, és egyből lejönne, hogy anyagi haszon reményében csináltattad fel magad, már elnézést a kifejezésért, szóval ne reménykedj.

Amúgy több ponton is észrevehető a történetedből, hogy kamu, nagyon gyenge próbálkozás volt.

2017. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

Azért egy-két dolgot jó lesz alaposan végiggondolnod ezzel kapcsolatban.


Ha Magyarországon egyedülálló anyaként nevelsz egy félig arab gyereket, valószinűleg cigánynak fogják nézni, és ki lesz téve az ezzel járó hátrányos megkülönböztetésnek.


Nem tudom, hogy modellkedés a fő bevételi forrásod-e, de a terhesség és szülés miatt valószinűleg abba kell hagynod egy időre, és lehet, hogy később sem tudsz majd visszamenni. Van más megélhetési források is?


Ami a dubai férfit illeti, esélyes, hogy megvan a saját családja, gyerekei odahaza, és kicsi az esélye, hogy téged bármivel is támogasson. Ha szeretnél tőle bármit is, akkor mielőbb beszélj vele, és tisztázzátok a dolgokat, hogy annak fényében még legyen időd újragondolni, hogy vállalod-e a gyereket. Azt gondolom sejted, hogy ha a férfi nem akar hallani a gyerekéről, sem támogatni semmivel, akkor nincs az a magyar törvény ami utolérné.

2017. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!