Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt éreztétek, hogy...

Szülés előtt éreztétek, hogy közel az idő? Ha igen mennyivel előtte és mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
Én még csak 36 hetes vagyok, de mindenem fáj, alig bírok járni, úgy érzem elegem van mindenből. Nem is tudom mi lenne a jobb, ha többet pihennék vagy ugyanúgy csinálnám a dolgokat. Házfelújításban vagyunk és hétvégén elképesztően sokat dolgoztam, annak ellenére, hogy alig bírtam. Lehet amiatt vagyok most már két napja ennyire rosszul. Nem tudom...
2017. szept. 26. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal a szülés előtt iszonyatos derék és hátfájásom volt,semmi sem akarta elmúlasztani.Aztán éjszakára az enyhült,és kezdődtek a rendszertelen összehúzódások,amik 2 napig tartottak.Utána folyt el a magzatvíz.
2017. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt előjele.. :/

Egyszer volt talán 3-5 nappal a szülés előtt, hogy egy 10 percre görcsölni kezdtem. Gondolom az volt a jósló. De semmi más nem volt..

Szülés előtti napon még NST-ről sétálgattam, bevásároltam, minden. Nem volt semmi különös..

2017. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi jele, 36 hetesen elfolyt a magzatvizem.
2017. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Annyira nem, hogy mikor már 5 órája szivárgott a magzatvíz is úgy mentem be a kórhába, hogy úgyis hazaküldenek 😅

Másnap mentünk volna bevásárolni a babának, 1db pelenka sem volt otthon, sőt, még át sem költöztünk abba a házba ahová haza akartuk vinni a babát - még ki sem volt festve 😂

A bőröndöt is csak indulás előtt pakoltam össze...

2017. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jeleknek érzékeltem akkor, de ezek végülis azok:


1. Rettenetesen pattanásos lettem a szülés előtt egy héttel. A terhesség alatt is elég csúnya lett a bőröm (sajnos én ebbe a csoportba tartoztam), de a szülés előtt iszonyat csúnya lett az arcom. A szájam is eléggé megduzzadt.


2. Távozott a nyakdugo 4 nappal előtte, de nem volt véres (amit általában írnak). Először azt hittem, magzatvíz, bár amikor a szüléskor elment a magzatvíz, akkor már tudtam, hogy közel sem olyan volt. Nagyon erős folyásra emlékeztetett.


3. A fajasok nem.voltak erősek. Sőt... Én már csak 6 perces gyakoriságnál éreztem, hogy ez az lesz. Mindenki azt mondta,mennyire egyértelmű lesz a fájás... Nekem nem volt az. Mivel annyira gyenge volt, nem is gondoltam, hogy ez az. Túl szabályos volt, ezért figyeltem fel rá.


4. Fészekrakó ösztön... Nálam volt. Mindent takarítottam az utolsó héten. Csempe közt a fugat tisztítottam, ablakot, padlást... Kigazoltam a gyepet és beültettem fűvel :D apummal meg csináltattam egy automata öntözést. Mindezt egy hét alatt.

2017. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat csak annyibol ereztem, hogy már 40 hetes voltam, úgyhogy nem gondoltam, hogy már sokáig kihuzzuk :D

De amugy nem, nem volt semmi konkret tünet

2017. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

ma 11:09

Ez hany hetesen volt, hogy ennyire nem voltatok felkészülve??

2017. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
37. hét után mindennap úgy keltem fel hogy “na, szerintem ma megyek szülni”. A vége fele már el voltam keseredve, hogy egyik nap sem kellett menni. Aztán a kiírt nap előtt 3 nappal semmit sem éreztem, és nem is gondoltam volna hogy aznap éjszaka menni kell :D vissza gondolva annyi tunetem volt, hogy 20-30 percenként jártam pisilni, és folyamatos pisilesi ingerem volt
2017. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Én is kitakaritottam az egész házat aznap :D
2017. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát éreztem, már állandóan feküdtem, járni alig bírtam, de mégsem akart jönni, indítani kellett :)
2017. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!