Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség meddig tart, tornázhatok még ha most kezdem 30 hetesen?

Figyelt kérdés
Szóval terhesség elején veszélyeztetett terhes voltam mert volt kisebb barnázás utána pedig helyre jött. Később méhlepény lent tapadt az is helyre jött hátsó fali lett idővel. Eltiltottak akkor mindentől. Most nincs más bajom csak vas hiány amire szedek gyogyszert meg 2000 es méhszáj, meg napi hat Magneb6 h ne keményedjen.Ha most tornázni kezdek meg sétálgatni abból lenne baj? Még mindig veszélyeztet vagyok v h van ez. Persze csak annyit edzenék ami nem megterhelő.. Muszály lenne mert félek nehéz lesz a szülés és hiztam is kicsit amit kajával probálok korrigálni azaz egészségesen eszek de mozgása is kéne szerintem h tartani tudjam. Mit tegyek?

2017. szept. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül kétdezd meg erről a nödokidat, mert minden eset más és csak ő tudja pontosan, hogy veszélyes-e rátok nézve a mozgás.
2017. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyeztess a dokival!De tornázni akkor szabad, még ha nincs problémád a terhesség alatt, ha előtte is tornáztál, nem ilyenkor kéne elkezdeni. Én nem kockáztatnék. Nem sok van már hátra, inkább legyél óvatos.
2017. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább könnyű sétát javaslok az esetedben a keményedésre való tekintettel. De én is azt mondom, hogy az orvosoddal mindenképp beszéld meg milyen mozgásforma jöhet szóba.
2017. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is igy kezdtem , most vagyok 12 hetes hnap kerdezem meg az orvosom h szabad-e tornazni súly nélkul. Azelozt evekig sulyzos edzest vegeztem meg pilateseztem
2017. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak engedik a tornát folytatni, aki terhesség előtt is csinálta. Alatta elkezdeni nem ajánlott.
2017. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!