Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tompa szúró fájdalom normális...

Tompa szúró fájdalom normális terhesen?

Figyelt kérdés
A dokim szerint igen, de holnap felhívom megint hogy vizsgáljon meg. 25 hetes vagyok, és kb 1 hete érzem azt hogy sétálásnál csakis a jobb oldalamnál, a méhemnél tompán szúr. Illetve van amikor annyira éles a fájdalom hogy nem bírok menni sem, meg kell állnom. Borzasztó nehéznek érzem a hasamat, minden mozdulat fáj. Egyébként minden rendben, baba mocorog rendesen. Eddig csak hosszabb séta után tapasztaltam, de mostmár a semmitől is előjön.
2017. szept. 28. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a baba nyom? Bár ez sétával nem függ össze, de nekem rendszeresen, ugyanarra az egy pontra szokott rátehénkedni a kislányom, olyankor teljesen érezhető, hogy ott van, sokkal keményebb az az oldal, és kifejezetten az a pont a hasamon.


Ez is tompa, néha meg, mintha becsípném a derekem, csak ugye a hasamon érzem. :D

2017. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem a baba az, teljesen máshol mozog olyankor, illetve hát az teljesen más érzés. Ez borzasztóan fáj, tényleg úgy, hogy menni alig bírok, a lábam felemelése is nehezemre esik.
2017. szept. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!