Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23. hét hát-popsicosnt-gerinc...

23. hét hát-popsicosnt-gerinc fájás nagy bajt jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom kb 1 hete fáj a hátam sokszor alig tudok kikelni az ágyból eddig szerintem elég sokat 6-7 kg -t hiztam és az utobbi 3-at elég hirtelen és azt olvastam koraszülés jele lehet nagyon félek .Leginkább legalul a csipőmnél középen és popsi körül fáj , orvosnál 2 napja voltam uh-n ott minden oké volt de attól még bármikor lehet baj
2017. szept. 29. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem mindenkinek fáj, ettől függetlenül én pont kicsit korán szültem, a 36. héten.
2017. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosodat. Szerintem nincs baj debaz orvos fog biztosat mondani.
2017. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bizonyos mozgásra vagy bizonyos helyzetben fáj, akkor valószínűbb, hogy mozgásszervi probléma, ami neked rossz, de legalább a babának nem. Terhességben kilazulnak az ízületek, nagyobb a súly, előrehúz a has... stb. így könnyebben elmozdul és becsípődik ez-az, ami kisugározhat a csípő és láb felé. Ha a nőgyógyász szerint minden rendben, talán valami óvatos gyógytornát lehetne kipróbálni (vagy magán vagy reuma szakrendelés háziorvos beutalóval).
2017. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!