Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten Kombi krém terhesség...

Canesten Kombi krém terhesség alatt?

Figyelt kérdés
4 hetes vagyok használhatom a krémet? köszi
2017. szept. 29. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Semmi olyan nincs benne, ami árthatna. A 4 hét kb. olyan, hogy mások (akik babát várnak) ált még nem is tudnak róla, ilyenkor sokan még úgy élnek, mint korábban, és semmi bajuk nem lett/ lesz :D

A gomba durva elszaporodása szarabb és veszélyesebb. Sokan használjàk terhesség alatt, hiszen ez csak hüvelykúp.

Azért ha speciális eü. helyzetben vagy a dokit keresd fel :)

2017. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike
2017. szept. 29. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A krémmel semmire nem mész, ugyanis a fertőzés a hüvelyedben van. Kell a kúp is.

Viszont ha terhes vagy, akkor érdemes orvossal konzultálni, ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy gombás fertőzésed van, illetve a terhesség korai szakaszában egy kezeletlen fertőzés, ha olyan kórokozó által okozott fertőzésed van, ami felszálló fertőzést okoz, akkor az vetéléshez vezethet. Több kórokozónak vannak hasonló tünetei, tehát amúgy sem ajánlatos magadat kezelni, pláne nem kismamaként. Majd ha az orvos azt mondja, hogy tuti gomba, akkor tuti az és ír fel olyan kezelést, amit biztosan használhatsz. Ugyanis a Canesten elvileg a terhesség első 3 hónapjában a hatóanyag tartalma miatt nem ajánlatos használni. Szóval menj orvoshoz!

2017. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes terhes voltam és az orvosom a canesten combit javasolta. Használtam is és nem okozott gondot.
2017. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!