Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon Terhes Lennek?

Vajon Terhes Lennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kerdesem lenne,hogy tapasztalt szulok(vagy akik mar voltak kismamak) mit gondolnak errol?

Peteeresemkor megszakitassal szeretkeztunk a parommal. Meg 7 napom van a menstruacioig.

Korulbelul 4 napig folyamatos haspuffadassal szenvedtem.

Ami mara mar elmult,de meg mindig megvan az a "furi" erzes a hasamban.

Neha alhasi fajdalmaim vannak,es a derekam is szokott neha neha benyilalni.

A mellem megduzzadt,viszont ez menstruacio elott nalam mar kozel egy hettel jelentkezni szokott.

Feher folyasom is van,es mindemellett lenyegesen ingerultebb lettem,es ha felallok,egy fel pillanatra megszedulok.

Vajon tenyleg terhes lennek?

Hallottam olyanrol is,hogy a nok kepesek bebeszelni maguknak a terhesseget es elojonnek azok a bizonyos jelek. De ha terhes is lennek, nem korai ezek a tunetek? Elore is koszonom.



2017. szept. 29. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
De, korai lenne.
2017. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korai. Olvass a témára vonatkozó biológiáról egy kicsit. Valószínûleg még be sem ágyazódott, ha lenne is minek, így tüneteket sem okozhat.
2017. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jujujujjj...nem értelek !

Azt írod 7 napod van mensiig..

Aztan hogy duzzadt a melled ami mensi előtt egy héttel szokott kb jelentkezni ! ...szóval..mit nem tudsz ezen összekötni ?

Haspuffadás : lehet épp olyat ettél hogy nem esett jól a beleidnek..

Ilyenkor még konkrétan semmilyen puffadás,stb nincs!

Mensi jelentjezése előtt 2-3 nappal viszont ha várandós vagy jelentkezhetnek a szokásos pms tünetek!

Nekem is voltak..gondoltam mindjárz megjön..de nem,baba volt !

Szóval türelem..van egy heted még

2017. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszakitasos modszer nem biztonsagos amit Te is tudsz. Varj , es ha nem jon meg tesztelj. Ha negativ meg fog jonni , utana felejtsetek el a megszakitasos modszert es gumi v tabi.
2017. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!