Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 negatív teszt, semmi tünet...

2 negatív teszt, semmi tünet pedig már lassan az 5. Hónapban lennék. Lehetek ennek ellenére terhes?

Figyelt kérdés
Február elején voltam utoljára együtt a barátommal. Fogamzásgátlót szedek pontosan de mellette mindig használtunk másfajta védekezést is(óvszer, vagy megszakítás). Igazából nem vettem észre magamom semmi tünetet, csak hogy az utóbbi pár hétben sokszor van hányingerem, de a gyomrom mindig is gyenge volt főleg vizsgaidőszakban és ugye most is az van. Meg amúgy is tudtommal a terhes rosszullétek előbb kezdődnek és a 2. Trimeszterre elmúlnak. Elmúlt két hétben csináltam két tesztet is különböző fajtát mindegyik negatív, és már 5xre van megvonásos vérzésem rendszeresen ugyan úgy 4-5 napos mint mindig. De valamiért eszembe jutott hogy régebben olvastam olyanokrol akik hónapokig nem vették észre hogy terhesek és a tesztek is negatívak lettek, és mivel amúgy is nagyon stresszes vagyok teljesen kétségbeestem.De olyan nehezen tudom elképzelni hogy ilyen odafigyelés mellett és több teszt ellenére így járjak. Kérlek segítsetek Ti mit gondoltok erről!? Előre is köszönöm!
2017. jún. 24. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt hogy terhes vagy, de a teszt is kimutatta, ráadásul 5x volt vérzésed. de ha nagyon ideges vagy emiatt akkor miért nem mész el orvoshoz hogy megnézzen ultrahanggal?
2017. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne unatkozz ennyire
2017. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lina63 ***** válasza:
A terhességet nem mindíg kiséri rosszullét... semmi terhes tünetem nem volt, csak épp nem jött meg, később meg csak hasam nőtt...ja és nem ettem semmit se össze vissza, meg kívánatosság sem volt...
2017. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elfogok menni mivel amúgy is esedékes de még legalább 1-2 hét mire eljutok.
2017. jún. 24. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de ez most komolyan felmerült benned mint lehetőség??? Maximum akkora tudnám elképzelni, ha február óta még a vérzés is kimaradt volna. De akkor is csak kb 0,001% az esélye... Azért egy terhesség nem ilyen titokzatos dolog... és hiába van nagy ritkán egy ilyen ember, akinek tényleg nem tűnik fel, annak is csak azért mert olyan szinten rendszertelen a mensije, hogy akár fél évig is kimarad. Normál vérzés mellett megeszem a kalapom, ha valaki terhes... OLYAN NINCS!


Rosszul vagy mert, ahogy írtad vizsgaidőszak, és bejött ez a bolond meleg, szél, eső hideg meleg váltakozik... ez minden embert megvisel.


Legrosszabb esetben, ha már hőgutát kaptál akkor menj el dokihoz egy vizsgálatra...


Minden jót és tényleg ne unatkozz ennyire XD Ettől a kérdésedtől én most totál kiakadtam :D XDD

2017. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lina63 de a tesztek kimutatták? Meg ennyi idősen nem kellene éreznem a hasamban? Vagy nem nőne? Teljesen lapos a hasam. És fogytam is az elmúlt hónapokban.
2017. jún. 24. 11:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Kérlek ne bántsatok. Nagyon sok rossz dolog történz velem mostanában és én csináltam magamnak még egy problémát. Lehet hogy hülyeség de nem tudok mit tenni.

Fogamzásgátló mellett meg tudtommal nem lehetetlen a rendszeres megvonásos vérzés terhesség esetén sem.

2017. jún. 24. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásnak írtam a hosszan kifejtett mondandóm, tényleg ne érezd magad rosszul miattam.


Egyébként 5 hósan, már bőven van pocak, minimum a bugyidat nem tudnád már elviselni :S Ezért vélem úgy, hogy megnyugodhatsz, mert tuti nem terhesség. Fogamzásgátló mellett 5 hónapig, meg kizárt, hogy megmaradna egy embrió. Én a helyedben elmennék jövőhéten egy nődokis vizsgálatra, mert a stressz sem tesz jót neked :S


Ne kételkedj, pikk pakk kiderülne ott. De hidd el nekem biztos nem most leszel anyuka :)


És még egyszer bocsánat, ha megbántottalak, csak tényleg butaság, hogy eszedbe jutott. Irány a doki és eleresztheted a rossz gondolatokat.

2017. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jesszus... nyugi nem vagy terhes.
2017. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!