Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok és...

15 hetes terhes vagyok és sajnos túlsúlyos. Aeobicozhatok?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt 20 kilót fogytam. Duci torna norbival. A terhessegem első 12 hetében elkerültem a sportot de most ujra szeretném csinálni mert szaladnak rám a kilók. Mar 5 kilót hìztam. Nem nagyon megterhelő ez a duciknak kifejlesztett program. Csinalhatom? Napi 30 perc. Sokan helyen olvastam hogy a 20 hétig sokan futottak is. Mit javasoltok?
2017. szept. 29. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Amit én láttam norbi duci tornát azt nyugodtan csinálhatnád, de attól nem lehet 20 kg-t fogyni, vannak youtube-on rubint réka kismama videók, nézd meg azokat hátha tudod csinálni.
2017. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugrálni nem nagyon kellene. A bicikli, az ellipszis tréner és az úszás viszont mehet, ha nem érzed kényelmetlennek. És próbálj odafigyelni az étkezésedre!
2017. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat. Az elsőnek: a ducitorna 1 orás utánna 30 perc erősítő torna. Napi masfél óra mozgas plusz egészséges életmód hidd el hogy 5-6 hónap alatt csodákra képes.
2017. szept. 29. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Biciklizz és ne egyél olyan sokat.
2017. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Réka terhestornáját csináltam annó
2017. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Diéta hogy áll?
2017. szept. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Sok tipp jött a biciklizesre. Engem attól az egytől tiltott el az orvos. Szóval bármilyen mozgás mellett döntést, konzultálj orvossal is!
2017. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvost kérdezz meg. Én úgy tudom, hogy ha terhesség előtt nem sportoltál rendszeresen, nem ilyenkor kell elkezdeni. Előtte milyen rendszerességgel csináltad?A 12 hét kihagyás miatt is megkérdezném az orvost előbb, hogy mit javasol.
2017. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!