Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. A...

8 hetes terhes vagyok. A nestle teljesen szensavmentes vizet iszom, de megfajdul tole a hasam. Most kiprobaltam a jana baba vizet, de sajnos ett is megfajdul a hasam. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
esetleg rendes csapvizet inni..de szerintem nem kellene ennyire túlreagálni a terhességet. akkor már levegőt se veszünk meg semmit mert terhesek vagyunk?
2017. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
En nem reagalom tul..szimplan egy kerdest tettem fel..arrol nem tehetek, hogy nem esik jol a viz, semmi koze a terhessegnek ehhez, azt azert irtam az elejere, mert az lett volna a valasz, hogy igyak uditot..amit nem akarok, mert igy sem vagyok egy vekony alkat, es nem szeretnek a terhesseg alatt 30 kilokat hizni azzal, hogy cukros italokkal tomom magam.
2017. jún. 29. 11:16
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem izgat, én szénsavas izet iszok. Miért? Mert a szénsavmenteset előbb hányom ki, minthogy bármit kezdjen vele a szervezetem.


Alapból rosszul vagyok mindenféle mentes dologtól, a facsart narancslevet is savas vízzel "higítom".

2017. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan. Csapvíz, vagy bármilyen ásványvíz, amit eddig is ittál. Mit gondolsz, a mi szüleink babavizet ittak a terhességük alatt? Nem hiszem, aztán mégis itt vagyunk.
2017. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Csinálj lmonádét, vagy dobj megmosott gyümiket a vízbe (pl. eper, málna, stb...) és akkor üdítő, de mégsem csurom cukros.
2017. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nem teljesen tiszta, kicsit az jön le nekem, hogy eddig egyáltalán nem ittál vizet. Vagy igen? És ha igen, eddig milyet ittál? Attól nem fáj a hasad?

Nekem az is furcsa, hogy víztől hogy fájdulhat meg az ember hasa? Nem lehet, hogy valami más miatt van?

2017. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a víztől nem kéne fájjon a hasad. Szerintem valami más állhat a háttérben. Esetleg sav?
2017. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eddig is vizet ittam, csak az enyhe valtozatot..attol is idonkent megfajdult a hasam..csak most megtobbet kene innom, es egyszeruen nem tudok, olyan erzesem van, mintha teli lennek tole, es faj a hasam, pedig csak egy kortyot iszom.
2017. jún. 29. 11:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Savat nem erzem, hogy lenne.
2017. jún. 29. 11:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Én majdnem 24 órát szenvedtem puffadt gyomortól, nagyon kellemetlen volt, rossz volt mozogni, oldalt se tudtam feküdni. Én se gondoltam savra, hiszen számtalanszor volt gyomorégésem, sosem jelentkezett puffadással a sav. A végére annyira zavart már, hogy vettem be két szem Rennie-t, hogy ártani úgyse árt, hátha. És láss csodát, elmúlt a puffadás! Szóval attól, hogy nem ég a gyomrod, még lehet a sav!


Inni meg igyál teát, én se vagyok nagy (főleg nem víz...) ivó, én teákat iszom hol üresen, hol pici édesítőszerrel, vagy eritrittel. Csipkebogyó, citromfű, rooibos, gyümölcsteák, borsmenta, és napi egyszer egy gyenge fekete teát is megengedek magamnak.


18+0 hkm

2017. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!