Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet mézet...

Terhesség alatt lehet mézet és citromot fogyasztani?

Figyelt kérdés

Eléggé megfáztam

21 hetes kismama


2017. szept. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet! Nekem semmi homeós cucc nem segített. Ami bevált: fokhagyma apróra vágva mézbe keverve, és ezt reggel este egy evőkanállal. Két nap alatt javultam is. Előtte másfél hétig szenvedtem. Csak a babának nem szabad mézet és citrusfélét adni. De most a pocakodban van, semmi baja nem lesz :D Mivel ősszel lettem terhes, télen sok mézes teát ittam, illetve nyáron citromos vízet liter számra :D


Egészségedre :)

2017. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én még korábban folyattam az orrom, ezt javasolta a doki is. Sok folyadék, tea is, plusz pihenés, amíg valóban teljesen meg nem gyógyulsz. Jobbulást!
2017. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Homeot nem próbáltam.

De a mézes fokhagyma nekem is bejött, meg a gyömbértea.

Citromot napi szinten fogyasztok kismamaként

2017. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Napokban volt a homeos cuccokrol szo a tvben , h nem hat semmit.😀 Jo h senkinek nem valt be..
2017. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk gyomberrel már vigyázni kell

Irta vki a gyombert


Én ilyenkor teázok, elszok egyet délután, levegőzök, meleg zuhanyt veszek meg csinalok egy jó husi levest,mézet ne csak teába tegyél (ha igazi mez) hanem napi 3-4x egyél meg egy nagy kanállal.

2 nap alatt rendbe tesz :)

2017. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy barmilyen teát lehet inni terhesen? valahol azt olvastam, h a koffein miatt ne, azóta nem ittam, de hianyzik, terhesség előtt zöld teát ittam sokat.
2017. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármiet ihatsz, csak annyi a lényeg, hogy fekete teában több a koffein, azt is lehet inni de abból ne 2 litert naponta :D De napi egy vagy két bögre belefér. Kávézni is szabad, meg kólát is lehet inni, főleg hányingerre bubit kikeverve jól behűtve. Igazából majdnem minden lehet csak mértékkel.
2017. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyógyteák közül nem sokat javasolnak terhesen, sok kifejezetten ártalmas lehet.

1-1 zöld vagy fekete tea, kávé belefér.

Gyümölcstea mehet korlátlanul.

2017. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!