Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok...

Szerintetek terhes vagyok vagy csak hülye?

Figyelt kérdés
Tudom az lesz az első hogy próbáljak más tesztet is amit ki is próbálok holnap reggel.. Szóval Szept 5-én volt az utolsó mensim első napja. 17-18-a körül a peteérésem amit 100%-ra tudok mert ismerem a testem jelzéseit és akörül is kellett lennie. Együtt is voltunk a párommal. Azóta rengeteg "víz" van odalenn ami előtte nem volt. És 3-4 napja állandóan pisilek. Van 2 gyerekem és volt már egy vetélésem is és ezeket ott is produkáltam. A baj az hogy nagyon türelmetlen vagyok és nem tudom megvárni azt az Október 3-át amikor is meg kéne jönnie. Csináltam már a 7. nap után tesztet aztán a 9. nap után majd aztán tegnap és ma is. A tegnapin és a main teljesen frissen nem láttam semmit viszont néhány perc elteltével alig alig észrevehető nagyon, rettenetesen halvány 2. csík ott van. Nem kell forgatni teljesen látható minden irányból és szemszögből. Viszont annyira teljesen halvány és én még ilyet nem láttam korábban pedig már teszteltem rengeteget életemben, hogy tényleg mi csak azért látjuk mert nagyon akarjuk és beképzeljük mert még korai is a teszt vagy tényleg terhes lehetek? X-epil tesztcsík.. Nem tudom csak szellemcsík lehet-e a 2. csík vagy nem. Volt valaki hasonló helyzetben? Annyi mindent olvasok éjjel nappal hogy mások már aktus után 10 nappal full pozitívat tesztelnek meg 11-12 nap után is.. Nekem meg nem de tényleg nagyon halvány nem tudom, hogy most hülye vagyok és én nem vagyok terhes vagy csak nekem nem mutatja még? De nekem miért nem mutatja még ha másnak igen? Nem tudok feltölteni képet mert telóról vagyok lelassított mobilnettel :( Mondjatok valamit kérlek mert úgy érzem már megőrültem.. :(

2017. szept. 30. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy két gyerek után, hogy tudsz ennyire ráindulni a tesztekre, de mégis hogyan lehetne erős az a csík az aktuális menstruációd elött jópár nappal? Ha terhes vagy esetleg, akkor is halványnak kell lennie.
2017. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A 2 gyereknél eszembe se jutott hogy terhes vagyok csak amikor nem jött meg. Az elsőt nem terveztük. Sokáig nem is jött baba. A 2-at nem gondoltam hogy összejön elsőre. Pedig összejött. Most viszont szeretnénk nagyon. Régóta szeretnénk de nem tettük meg azt a lépést mert nem voltak olyanok a körülmények. Talán ezért vagyok ennyire türelmetlen. Magam sem értem, nem ismerek magamra. :( Csak nagyon szeretném :( A hasam alja is állandóan fáj mint a korábbi babáknál. És félek hogy esetleg mégsem jött össze. Az internet is az oka hogy sok ilyet olvastam hogy másoknak ennyi meg ennyi nap után pozitív, számomra meg ez nem jelent 100%-ot amit én látok a tesztemen :(
2017. szept. 30. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök felesleges ennyit tesztelni. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj.

Én nem tudom, hogy mennyi idővel előbb mutatta volna ki a teszt a terhességemet annak idején, ugyanis eszem ágában sem jutott azelőtt tesztelni, hogy kimaradt volna a menzeszem. Sőt, semmilyen tünetet nem figyeltem magamon. Nem jött meg, vártam még pár napot és utána teszteltem. Teljesen egyértelmű pozitív volt.

Javaslom neked is ezt. Várd meg, hogy egyáltalán kimaradjon! Mert nem kell még a tesztnek kimutatnia! Mindenki más. Mindenkinek más a ciklusa, ettől függetlenül is lehetnek egyénenként is eltérések. Ezért van, hogy valakinek korábban, másnak meg később mutatja csak ki a teszt.

2017. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit túltolod ezt a dolgot.

Én is izgultam, főleg, hogy volt egy vetélésem gyerekem még nem. De az, hogy 1 héttel nemvárt előtt tesztelsz teljesen fölösleges, mert nincs még hcg a szervezetedben, amit kimutatna a teszt.

Az, mikor írják, hogy nemvárt előtt 1 héttel erős pozit teszteltek azért fordulhat elő, mert az egy rövidebb ciklus lett volna, korábban volt az ovuláció.

2017. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a mondat, mit jelent???


"Régóta szeretnénk de nem tettük meg azt a lépést mert nem voltak olyanok a körülmények"

2017. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A kerdesre valaszolva, csak hulye.
2017. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégsem hülye :) 1 órája gyönyörű pozitívat teszteltem :)
2017. okt. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!