Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi vércukorterhelesem...

Terhessegi vércukorterhelesem alacsony lett, van ilyenkor valami teendo? 29 hkm

Figyelt kérdés
Voltam terhessegi vercukormeresen.az ehgyomri 4,8 volt, a terheles utan 2oraval viszont 3.9re esett vissza,de ereztem is h rosszul vagyok,levert a viz,szedultem.Volt valakinek ilyen?mit mondott ra az orvos?volt valami teendo?dieta vagy barmi?2het mulva kell vissza menjek az orvoshoz
2017. okt. 1. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inzulinrezisztenciám van, úgy tudom,ha a 120 perces vércukor a 0 perces alá esik, akkor mindenképp valami gond van. Szerintem szénhidrát diétát fog javasolni.
2017. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normál esetben ilyen az eredmény. Terhesen mindenki "inzulinrezisztens lesz", ez a normális.
2017. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!