Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony Trombocyta terhesen?

Alacsony Trombocyta terhesen?

Figyelt kérdés
12 hetesen voltam vérvételen a trombocytám alacsony lett 143 ..és elv 150 től oké..Az orvosom felirt gyogyszert rá.de érdekelne volt e valakinek hasonlo gondja , mivel kezelték stb..
2017. aug. 10. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Látom, jó régi a kérdésed, sajnos csak most láttam.

Nekem mindi nagyon alacsony. Volt 128 is, de általában 137-138 körül van. Egyelőre nem kaptam rá sosem gyógyszert, most figyelt fel rá az orvosom és nem tetszik neki, többször ismétli a vizsgálatot, figyeli. Most 36 hetes vagyok. De érdekes, hogy az előző terhességeimnél is volt ez, már régóta, mégsem mondta soha senki, hogy baj. Bár lehet, hogy eddig ennyire nem volt alacsony, nem tudom, a régi értékeimre már nem emlékszem... Ja, és a véralvadásom is lassabb, ami összefüggésben van vele. Állítólag ez azért sokkal jobb, mintha magas lenne a trombocyta...

Te milyen gyógyszert kaptál rá?

2017. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia én csak vasat kaptam , pedig vérvétel alapján nem volt / nincs vashiányom .:)
2017. szept. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!